درب های کشویی شیشه ای

درب های کشویی شیشه ای راهی همچون درهای شیشه ای تاشو راه حل بسیار خوبی برای برای بازکردن خانه به بیرون و افزایش فضای محیط هستند.

آیا در نظر دارید سیستم درب های کشویی شیشه ای را به جای درب های معمولی به خانه خود اضافه کنید؟ در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید وجود دارد، اما ممکن است صحبت با متخصص آلوفکس برای انتخاب درب شیشه ای کشویی محیط شما نیز مفید باشد.

این درب ها که درب های شیشه ای نیز نامیده می شوند، به گونه ای طراحی شده اند که با یک صفحه عملکرد و یک صفحه ثابت به صورت افقی می لغزند. آنها در فضاهای محکم تری نسبت به درهای لولایی ما قرار می گیرند زیرا صفحات آنها با اتاق یا حیاط شما تداخل ندارند.

درب کشویی

می توانید برای درب های شیشه ای خود قاب های باریک تری را در نظر بگیرید که به معنای حداکثر فضای شیشه ای است. این باعث می شود نور طبیعی بیشتری وارد خانه شود و می تواند فضا را بزرگتر نشان دهد.

پس هرچقدر درب کشویی شما قاب کوچکتری داشته باشد شگفت انگیزترخواهد بود.

درب های حیاط، دارای چند ویژگی کلیدی هستند و شاید بتوان آنها را به عنوان مزایایی در نظر گرفت که آنها را از درب های معمولی متمایز می کند. معمولاً درب ها از دو قسمت تشکیل میشود یک پانل ثابت و یک پانل کشویی. آنها همچنین می توانند پیکربندی شوند تا از چپ یا راست باز شوند.

مزایای درب های کشویی شیشه ای

  • یکی از مزایای آشکار درب های کشویی نسبت به درب های معمولی این است که به فضای کمتری نیاز دارند و موقع باز بسته شدن نیازی به فضای جلو یا پشت دهانه ندارند، در حالی که درب های معمولی به فضای کافی برای باز کردن در داخل یا خارج نیاز دارند.
  • درب های کشویی عایق بندی بهتری دارند.
  • در درب های شیشه ای گرد و خاک و هوا نسبت به درب های معمولی کمتر به داخل نفوذ می کند.
درب شیشه ای کشویی

درب های کشویی حیاط اغلب دارای اندازه های خاصی هستند. به طور معمول از ارتفاع 1.8 تا 2.7متر می باشد. این به دلیل اندازه های استاندارد تولیدکنندگان درب شیشه ای است. همچنین می توانید اندازه درب های شیشه ای کشویی را همانند نرده های آلومینیومی متناسب با خانه و حیاط خود سفارش دهید.

قاب درب های کشویی می توانند از چوب، روکش چوب، وینیل، فلز، آلومینیوم یا سایر مواد مختلف ساخته شوند. همچنین آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها عرضه می شوند.

کاربردی ترین نگرانی در مورد درب های شیشه ای بزرگتر این است که آیا می توان آنها را به راحتی باز و بسته کرد؟ بله اگر جنس درستی باشد هیچ نگرانی وجود ندارد. تولیدکنندگان مجبور به پیشرفت های جدیدی در سخت افزار و سیستم های ردیابی شده اند تا درب های سنگین راحت تر حرکت کنند.

همه گزینه ها را در نظر بگیرید

همانطور که در اینجا به آن پرداختیم، درب های کشویی شیشه ای می توانند به اشکال مختلف متناسب با نیازهای خاص خانه شما باشند. اطمینان حاصل کنید که همه گزینه ها را در نظر بگیرید و درب جدید شما می تواند برجسته ترین فضای زندگی شما باشد. شما را با فضای بیرون آشتی دهد در حالی که یک محیط راحت و کاربردی را در داخل حفظ می کنید.