آیا هندریل های شیشه ای ایمن هستند؟

حفاظ شیشه ای

حفاظ های شیشه ای برای پله ها ، ایوان ها و بالکن شیشه ای ها بسیار زیبا و جداب می باشند ، اما برای بسیاری از مردم این سوال به وجود می آید، که آیا واقعاً هندریل های شیشه ای به اندازه چوب یا فلز ایمن هستند؟

اگرچه ممکن است شیشه ظریف به نظر برسد ، اما بسیار مقاوم و ایمن تر از آن است که برای هندریل ها تصور می کنید. نصب هندریل های شیشه ای فراتر از سبک زیبا و معاصر آنها فواید بسیاری دارد. اگر می خواهید ظاهری زیبا برای نرده های دستی خود داشته باشید ، مزایای عملکردی و ایمنی استفاده از شیشه برای پروژه خود را در نظر بگیرید.

مقاومت

شیشه ای که در هندریل استفاده می شود ، برخلاف شیشه ای که در پنجره های معمولی استفاده می شود ، یک شیشه ایمن مخصوص است. این شیشه ها در برابر وزن و ضربه بسیار مقاوم تر می باشند. این  شیشه ها به طور متوسط چهار برابر قوی تر از شیشه معمولی است و می تواند وزن های لازم برای تأمین حمایت و محافظت از سازه های مرتفع را تحمل کند. همچنین  بدون لبه های تیز ، مانند شیشه اتومبیل طراحی شده است.

حفاظ شیشه ای

ماندگاری

حفاظ شیشه ای

یکی از مزایای بسیار زیاد نرده های شیشه ای ، طول عمر آنها است. شیشه مانند چوب یا فلزات نمی پوسد و زنگ نمی زند و این باعث می شود یکی از بهترین مواد برای استفاده باشد. بدون نگرانی از پوسیدگی ، می توان از آن در  دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده کرد. در حالی که هندریلی های چوبی یا فلزی می توانند با گذشت زمان ضعیف تر شوند. این به معنای تعمیرات کمتر ، نگهداری کمتر و ماندگاری طولانی تر است ، و باعث می شود شیشه سرمایه گذاری عاقلانه ای برای خانه یا محل کار شما باشد.

نمای واضح و زیبا

حفاظ های شیشه ای ترکیبی استثنایی از  ظرافت و ایمنی را ارائه می دهند که برای استفاده در بسیاری از طرح ها مناسب است. شیشه ی شفاف باعث می شود تا نور در فضاهای داخلی جریان داشته باشد و منظره های واضح و زیبا را ایجاد کند. همچنین برای فضاهای بیرونی ، از جمله ایوان های چند طبقه یا بالکن های خانه یا محل کار شما بسیار عالی است. نرده های شیشه ای می توانند راه پله های خیره کننده ای را در دو موقعیت تجاری و مسکونی ایجاد کنند.

حفاظ شیشه ای

نرده شیشه ای چقدر ایمن است؟

نرده شیشه ای می تواند سبک و عملکرد راه پله شما را افزایش دهد. این نرده های شیشه ای برای استفاده در طراحی راه پله و بالکن و استخر بسیار مناسب است. هندریل شیشه ای یک راه حل بسیار شگفت انگیز برای خانه هایتان می باشد.

اگر در مورد ایمنی نرده های شیشه ای تحقیق می کنید ، به احتمال زیاد شما جذابیت صفحات شیشه ای را مشاهده کرده اید اما نگران این هستید که آیا آنها به اندازه کافی دوام دارند تا ایمنی شما و خانواده شما را تضمین کنند. شیشه به عنوان یک ماده شکننده در نظر گرفته می شود. با این حال، نرده های شیشه ای در واقع بسیار بادوام هستند و با رعایت ایمنی طراحی شده اند.

هندریل شیشه ای و ایمنی

اگر مطمئن هستید که یک هندریل شیشه ای برای خانه شما مناسب است، با آلوفکس می توانید مطمئن باشید که از سیستمی بسیار ایمن و مطابق با استانداردها استفاده می کنید.

شرایط استاندارد نرده های شیشه ای

  • نرده ها باید حداقل یک متر ارتفاع داشته باشند، جایی که بالکن بیش از یک متر بالاتر از سطح زیرین قرار دارد. این امر از افتادن افراد جلوگیری می کند.
  • فاصله بین پانل ها نباید اجازه دهد تا جسم 125 میلی متری از آن عبور کند یا بتواند عبور کودکان را محدود کند.
  • هنگام نصب در مناطق با سقوط بیشتر از 4 متر، نرده ها نباید دارای هیچ قسمت افقی یا نزدیک به افقی باشند که بتواند به کودکان اجازه صعود دهد.
  • نرده ها و پانل های شیشه ای باید دارای استحکام مناسب و مطابق با استانداردهای ملی باشند. آلوفکس از پانل های مقاوم در برابر شیشه ایمنی درجه یک و اتصالات استیل و آلومینیومی ضد زنگ درجه یک مطابق با استانداردهای ایمنی استفاده می کند.

برای پروژه های بعدی خود از هندریل های خیره کننده  شیشه ای آلوفکس استفاده کنید.

اگر می خواهید ظاهری معاصر و منظره ای بدون مانع برای راه پله ، ایوان  یا بالکن خود داشته باشید ، حفاظ های شیشه ای آلوفکس را در نظر بگیرید. امروز با تیم آلوفکس تماس بگیرید تا درباره حفاظ های شیشه ای استثنایی ما و اینکه چگونه می توانید ساختمانتان را زیبا تر کنید، بیشتر بدانید.