انواع نرده آلومینیومی

هنگامی که می خواهید نرده برای پله و یا بالکن خود انتخاب کنید، به احتمال زیاد بهترین تحقیق و بررسی را خواهید کرد. در این مقاله ما شما را راهنمایی خواهیم کرد. چندین طرح در بازار برای انتخاب وجود دارد.

همه انواع نرده آلومینیومی ضد زنگ می باشند و به دلیل همین ویژگی آنها محبوبیت زیادی در بازار پیدا کرده است. نرده های آلومینیومی بسیارجذاب و با دوام هستند. در واقع سیستم های نرده راه پله ای از جنس آلومینیوم ساخته شده اند تا مقاومت بیشتری در برابر خوردگی یا “ضد زنگ بودن” داشته باشند، بنابراین امروزه کاربردهای بسیاری دارند. نرده های آلومینیومی را می توان هم در فضای داخلی و هم فضای خارجی نصب کرد. شما می توانید متناسب با فضا و دکوراسیون خود یکی از انواع نرده آلومینیومی را انتخاب کنید. با دقت به فضایی که نرده در آن نصب می شود نگاه کنید. آیا می خواهید رنگ و یا شکل آن را با هر مورد اطراف مانند در، پله ، کرکره یا کف مطابقت دهید؟

انواع نرده

انواع شکل نرده آلومینیومی

  1. نرده آلومینیومی گرد
  2. نرده آلومینیومی مربع
  3. نرده آلومینیومی بیضی

انواع رنگ نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی طرح چوب

امروزه طرح چوب در بین عموم محبوب شده است. به دلیل استفاده زیاد از پارکت در سطح خانه ها مردم دوست دارند نرده های خود را نیز با پارکتشان ست کنند. از آنجا که نرده های چوبی نسبت به آلومینیومی دوام و ماندگاری کمتری دارند. مردم ترجیح می دهند از نرده آلومینیومی استفاده کنند. ما با اجرای انواع نرده آلومینیومی طرح چوب شما را از این دغدغه نجات می دهیم. می توانید با استفاده از این نرده آلومینیومی طرح چوب به راحتی چیدمان منزلتان را ست کنید.

بیشتر بخوانید :  آلومینیوم یا چوب، کدام نوع نرده برای شما مناسب است؟
 

نرده آلومینیومی برنزی

با توجه به علاقه و سبک فضای مورد نظرتان می توانید از نرده آلومینیومی برنزی استفاده کنید. معمولا در راه پله ها با رنگ روشن و نور پردازی بالا نرده آلومینیومی برنزی نصب می شود. از انواع نرده آلومینیومی برنزی در ساختمان هایی با معماری مدرن استفاده می شود. شما به تنهایی با نرده آلومینیومی برنزی به دلیل شیک و با کلاس بودن آن می توانید یک دکوراسیون عالی داشته باشید. رنگ برنز معمولا در معماری ایوان های سنتی نیز استفاده می کنند.

نرده آلومینیومی طلایی

شما اگر علاقه به رنگ طلایی دارید و دکوراسیون منزل و یا مبلمانتان به رنگ طلایی است می توانید انواع نرده آلومینیومی طلایی را انتخاب کنید. معمولا به دلیل جلوه رنگ طلایی ما در ورودی برج ها و هتل ها نرده های آلومینیومی طلایی نصب می کنیم. رنگ طلایی را می توانید به صورت ترکیبی با رنگ های دیگر مانند سیلور سفارش دهید. می توانید گوی یا النگو ها را به رنگ طلایی انتخاب کنید و پایه ها را به رنگ دیگر. این ترکیب رنگی استایلی شیک به دکوراسیونتان خواهد داد.

نرده آلومینیومی سیلور

رنگ سیلور یا نقره ای بسیار رنگ محبوبی می باشد. به راحتی می توان انواع نرده آلومینیومی سیلور را با هر دکوری ست کرد. نرده آلومینیومی سیلور یک ویژگی بسیار بارز دارد. رنگ نقره ای به دلیل ویژگی ضد آلودگی بودن آن نگهداری و تمیز کردن نرده های آلومینیومی سیلور بسیار راحت می باشد. به همین دلیل ما نرده های آلومینیومی سیلور را در مکان های پر جمعیت مانند مترو ها، پاساژها، مجتمع های تجاری تفریحی و … نصب می کنیم.

نرده آلومینیومی سیاه

امروزه مشکی در همه ی دکوراسیون و طراحی ها استفاده می شود و با هر سبکی سازگار است. نرده آلومینیومی سیاه به تازگی وارد بازار شده است و مشتریان خاص خود را دارد. کیفیت نرده آلومینیومی سیاه نیز مانند بقیه نرده ها می باشد. نرده های سیاه سبکی خاص و متفاوت را در منزل و یا محیط کاری شما ایجاد می کند. جهت مطالعه بیشتر در مورد نرده آلومینیومی سیاه کلیک کنید.

نرده آلومینیومی طلایی
نرده آلومینیومی ترکیبی
نرده آلومینیومی طرح چوب
نرده آلومینیومی سیلور
نرده آلومینیومی سیاه