بالکن شیشه ای

شیشه بالکن | بالکن شیشه ای آلوفکس

شیشه بالکن - بالکن شیشه ای آلوفکس

بالکن شیشه ای با توجه به داشتن ظرافت، بین عموم بسیار محبوب شده است. با توجه به افزایش زندگی آپارتمانی و نداشتن حیاط مجزا، با استفاده از شیشه بالکن می توان فضای بالکن را بسیار زیبا کرد. بالکن شیشه ای یک فضای تاکنون استفاده نشده را به مکانی لذت بخش برای نشستن و لذت بردن از آفتاب صبحگاهی یا خنکای یک عصر تبدیل می کند.

بالکن شیشه ای اکنون بسیار محبوب شده است! این همه جنجال برای چیست؟

زیبایی

زیبایی

بالکن شیشه ای فضایی بسیار  شیک ، کلاسیک و ظریف را در بالکن ایجاد می کند. به هیج وجه از زیبایی بالکن کاسته نمی شود.

ایمنی

ایمنی

صفحات شیشه ای به کار رفته در شیشه بالکن ها بسیار مقاوم هستند. شیشه بالکن ها کاملا اصولی و ایمن نصب می شوند.

محافظ

محافظ

بالکن شیشه ای یک مانع محکم است و به عنوان یک محافظ در برابر عناصری مانند باران، گرد وخاک و … از فضای شما محافظت می کند.

بالکن شیشه ای چگونه نصب و اجرا می شود؟

شیشه بالکن بالکن شیشه ای آلوفکس

بالکن های شیشه ای بسیار ساده به نظر می رسند اما بسیاری از جزئیات فنی برای تعیین و نصب آنها وجود دارد. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود. در این سیستم پانل اول ثابت بوده و بصورت درب باز و بسته می شود و بقیه پانل ها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرند. شرکت آلوفکس جهت اجرای این سیستم از بهترین یراق آلات، پروفیل ها و شیشه های نشکن سکوریت استفاده می کند.

قیمت شیشه بالکن

انواع بالکن شیشه ای

1. سری تاشو

بالکن شیشه ای تاشو سادگی را با سبکی جدید ترکیب می کند. شیشه بالکن سری تاشو شامل شیشه های سکوریت 8 میلی متر هستند. شیشه ها بین دو پروفیل آلومینیوم افقی روی کف و سقف و دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می‌گیرد. در این سیستم پانل اول ثابت بوده، بقیه‌ی پانل ها به ترتیب و تک‌تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار  پانل اول قرار می‌گیرد.

شیشه بالکن بالکن شیشه ای آلوفکس
شیشه بالکن بالکن شیشه ای آلوفکس

2. سری کشویی

بالکن شیشه ای کشویی به یک معماری سطوح بزرگ شیشه ای، اتاق های درخشان و باز با فضایی مناسب اشاره می کند. با بالکن شیشه ای سری کشویی می توانیم فضای بیشتری داشته باشیم. بسته به محیط شیشه های بزرگ با سایز متناسب روی چارچوب آلومینیومی نصب و به صورت کشویی باز و بسته می شود.

3. سری گیوتین

بالکن شیشه ای گیوتینی با توجه به نحوه باز و بسته شدن آن گیوتین نام گذاری شده است. در این سیستم یک پنجره از سه تایل شیشه ای که به صورت افقی سرتاسر پنجره را پوشش داده اند تشکیل می شود. این تایلهای افقی به صورت عمودی حرکت کرده باعث باز یا بسته شدن پنجره می شوند.

شیشه بالکن بالکن شیشه ای آلوفکس

ضمانت شیشه بالکن

آلوفکس شیشه بالکن با کیفیت و تضمینی ارایه می دهد. ما با بیش از 10 سال تجربه در طراحی، ساخت و نصب بالکن های شیشه داریم و با اعتماد کامل ضمانت شیشه بالکن ها را می کنیم. تمام محصولات ما با دقت مهندسی و مطابق با ارزش شرکت طراحی شده اند تا ایمنی و محدودیت های منطقه بندی و انتظارات مشتری را برآورده کنند. محصولات ما با دهه ها تحقیق و توسعه، از جمله آزمایشات دقیق محصول مربوط به باد، صرفه جویی در انرژی، کاهش صدا، مقاومت در برابر آتش و … پشتیبانی می شوند.

ضمانت شیشه بالکن

ما با پشتیبانی دانش و تجربه برای ارائه بالاترین کیفیت مواد، از هر مرحله فرایند مراقبت می کنیم . شیشه های پاسیو و بالکن شیشه ای جمع شونده از نظر سبک، قیمت، ظاهر، عملکرد، امنیت و کاربرپسندی بی نظیر هستند.

جهت آشنایی با گارانتی های مشمول بالکن شیشه ای و ضمانت شیشه بالکن با مشاوران آلوفکس تماس بگیرید.