با یک بالکن شیشه ای روی سلامتی خود سرمایه گذاری کنید

بالکن شیشه ای ثابت کرده است که یک راه حل مدرن برای بهبود خانه است که به صاحبان خانه یک مانع ایمنی اقتصادی و شیک ارائه می دهد. یکی از مزایای اصلی نصب بالکن این است که می توانید با محیطی گسترده تر از طریق ایجاد فضای بیرونی در فضای داخلی، ارتباط برقرار کنید. با این حال ، آیا می دانید نور طبیعی خورشید و تهویه اضافی که بالکن به اتاق می آورد فواید شگفت انگیزی برای سلامتی دارد. بیایید  با یک بالکن شیشه ای روی سلامتی خود سرمایه گذاری کنید.

ویروس

چند مورد از موارد را بررسی می کنیم

علائم افسردگی فصلی (SAD) را تسکین دهید

اعتقاد بر این است که کمبود نور خورشید می تواند در کاهش سطح سروتونین که با افسردگی ارتباط دارد، به افسردگی زمستانی نیز معروف است. تخمین زده می شود SAD شش درصد از جمعیت انگلیس را تحت تأثیر قرار دهد. با وارد کردن نور خورشید از طریق بالکن شیشه ای، به بالا نگه داشتن سطح سروتونین کمک کنید!

از شیوع عفونت جلوگیری کنید

تهویه طبیعی افزایش یافته توسط یک بالکن شیشه ای می تواند میکروب های مضر را که باعث عفونت هایی مانند سرماخوردگی می شوند، ضعیف و پراکنده کند. بیایید صادق باشیم، چقدر سرماخوردگی می تواند ما را اذیت کند وقتی که می خواهیم زندگی روزمره خود را ادامه دهیم!

به سلامت چشم جوان کمک کنید

برخی ادعا می کنند که کمبود نور خورشید در افزایش میزان تنبلی چشم در کودکان نقش دارد. گفته می شود علت این امر کاهش تولید ماده شیمیایی دوپامین است که برای رشد طبیعی چشم ضروری است.

علائم مربوط به آلرژی را کاهش دهید

افزایش تهویه مجاز توسط بالکن شیشه ای می تواند از ایجاد هوایی که می تواند باعث ایجاد آلرژی و علائم بد آسم شود جلوگیری کند. اعتقاد بر این است که تهویه بهتر می تواند بیماری های مربوط به ریه را بیست درصد کاهش دهد.

از فشار خون بالا جلوگیری کنید

وقتی نور طبیعی خورشید به پوست برخورد می کند ، رگ های خونی را پهن کرده و منجر به کاهش فشار خون می شود. تحقیقات زیادی وجود دارد که تأثیر مثبت نور خورشید در کاهش فشار خون را بررسی می کند. این نشان می دهد که اجازه می دهد نور خورشید به داخل اتاق با بالکن جاری شود فقط می تواند برای قلب و همچنین ذهن مفید باشد.

آلودگی هوای داخل را کاهش دهید

سطح بالاتری از آلودگی هوای داخل می تواند به دلیل وسایل روزمره مانند محصولات تمیز کننده ، رنگها ، خوشبو کننده های هوا و غیره ایجاد شود. تهویه ناشی از فن ها و سایر تجهیزات مکانیکی فقط در تقویت این تجمع موثر است که می تواند چشم ، بینی و گلو را تحریک کند همچنین باعث سردرد ، سرگیجه و خستگی می شود. افزایش هوای تازه که توسط یک بالکن شیشه ای فعال می شود می تواند به میزان قابل توجهی این امر را کاهش دهد.

تقویت سیستم ایمنی بدن

قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند سطح ویتامین D را افزایش دهد، که به نوبه خود سیستم ایمنی بدن را برای جلوگیری از سرماخوردگی، ویروس ها، عفونت ها و حتی سرطان تقویت می کند!

سلامتی

نتیجه گیری

مزایای سلامتی ناشی از افزایش نور خورشید و تهویه طبیعی که توسط بالکن فعال می شود، گسترده و متنوع است (و به تنهایی ارزش سرمایه گذاری مالی را دارند) ! آلوفکس یک بالکن شیشه ای مطابق سلیقه و نیاز شما ارائه می دهد. همراه آلوفکس با یک بالکن شیشه ای روی سلامتی خود سرمایه گذاری کنید.