آشنایی با بهترین مواد نرده

نرده جدید می تواند زیبایی ظاهری خانه یا محل کار شما را تغییر دهد. البته، این یک سرمایه گذاری بزرگ است و مانند هر سرمایه گذاری دیگری در خانه یا مشاغل خود، مهم است که گزینه های خود را با دقت در نظر بگیرید و مزایا و معایب آن را بسنجید. عوامل متعددی را باید در مورد نرده جدید در نظر داشت، از جمله استحکام ، دوام ، هزینه ، نگهداری و جذابیت محصول.

سنجش جوانب مثبت و منفی می تواند سخت باشد، زیرا در حال حاضر انواع مختلفی از نرده از جمله چوب ، آلومینیوم ، وینیل ، شیشه و آهن فرفورژه در بازار وجود. ممکن است از خود بپرسید “بهترین مواد نرده چیست؟”

بهترین مواد نرده چیست؟

مواردی که هنگام نصب نرده جدید باید در نظر بگیرید

شناسایی بهترین مواد نرده برای پروژه شما ممکن است دلهره آور به نظر برسد. در واقع ، به آسانی می توان به چند عامل مهم پرداخت. به خاطر داشته باشید که نرده های بیرونی به طور قابل توجهی بیشتر از نرده های داخلی دچار فرسودگی می شوند. به همین دلیل ، دوام باید در بالای لیست عوامل شما قرار گیرد:

دوام

 دوام برای هر نوع نرده ضروری است، به ویژه در خارج از منزل. هنگام خرید مواد نرده، از خود بپرسید نرده چگونه در برابر شرایط آب و هوایی شدید مقاومت می کند؟ چقدر می توانید انتظار داشته باشید که دوام بیاورد؟ در نهایت ، آیا برای جلوگیری از آسیب ناشی از آب و هوا و آفات، نیازی به پیش درمان نرده ها دارید؟

نگهداری

 شما به نمای بیرونی خانه یا محل کار خود افتخار می کنید. گفته می شود، هیچ کس از کارهای نگهداری لذت نمی برد. هنگامی که گزینه های نرده خود را ارزیابی می کنید، حتماً در مورد نگهداری مورد نیاز هر ماده سوال کنید. برای محافظت از زیبایی و کارکرد نرده، ممکن است لازم باشد آن را ببندید ، رنگ کنید یا تمیز کنید.

زیبایی شناسی

 در حالی که مواد نرده را ارزیابی می کنید، زیبایی را در نظر بگیرید. چند فاکتور را باید در نظر گرفت رنگ، سبک، این که نرده راه راه با پلکان یا سطح شیب دار شما مطابقت داشته باشد یا خیر ، و اینکه چگونه رنگ نرده با دیگر ساختارهای معماری مجاور هماهنگ می شود.

هزینه

 هزینه مهم است قبل از شروع خرید نرده جدید، بودجه خود را مشخص کنید. به عنوان مثال هزینه اولیه و همچنین هزینه های احتمالی تعمیر و نگهداری و تعویض مهم است.

بهترین مواد نرده

آلومینیوم

نرده های آلومینیومی با دوام هستند و نباید نگران خوردگی، زنگ زدگی، پوسیدگی، خرد شدن، پیچ خوردن، کوچک شدن آنها باشید. این نرده های محبوب همچنین در هوای نامساعد محکم خواهند ماند. آلومینیوم بادوام ساختار محکمی را ارائه می دهد که برای سالهای آینده ایمن باقی می ماند و این یک انتخاب عالی برای مناطق با آب و هوای ناپایدار است. علاوه بر این، نرده آلومینیومی عملاً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند. اگرچه ممکن است گاهی اوقات بخواهید نرده خود را برای از بین بردن کثیفی تمیزکنید، اما نیازی به نگرانی در مورد رنگ آمیزی نرده نیست. همچنین می توانید مطمئن باشید که نرده های آلومینیومی خرد نمی شوند و پوست خود را حفظ می کنند و برای سالها سبک و رنگ زیبایی خود را حفظ می کنند. در نهایت ، نرده های آلومینیومی نسبتاً آسان نصب می شوند و برای طول عمر ساخته شده اند.

بیشتر بخوانید : جهت آموزش تمیز کردن نرده آلومینیومی روی لینک کلیک کنید.

استیل

استیل گزینه دیگری برای نرده در فضای باز شما است. این ماده نرده با دوام به دلیل استحکام رتر شناخته شده است. با این حال، استیل نیز از نظر زیبایی ، بدون سبک و انتخاب رنگ آلومینیوم ، چندان خوشایند نیست. استیل در برابر خراشیدگی و فرورفتگی بسیار مقاوم است، بنابراین اگر بیشتر به کاربرد توجه دارید تا ظاهر، استیل ممکن است انتخاب خوبی برای خانه یا محل کار شما باشد.

وینیل

بسیاری از ویژگی ها و مزایای نرده های آلومینیومی در مورد نرده های وینیل نیز صدق می کند. وینیل پنج برابر قوی تر از چوب است و آن را به یک انتخاب عالی برای نرده بیرونی تبدیل می کند. وینیل زنگ نمی زند، تجزیه نمی شود، تاول نمی زند، پوستش کنده نمی شود، یا تبدیل به هدف آفاتی مانند موریانه ها نمی شود و ظاهر جذاب خود را بدون هیچ گونه تغییری حفظ می کند. نرده های وینیل بیشترین انعطاف پذیری را از نظر سبک ارائه می دهند. در حالی که اکثر مشتریان تصمیم می گیرند سبک های کلاسیک و تزئینات سنتی را رعایت کنند، شما همچنین نرده های وینیل با خطوط براق و نقوش خالدار را پیدا خواهید کرد. بعلاوه ، وینیل می تواند ظاهر چوب را تقلید کند و بدون هیچ گونه مراقبت و زحمتی آن را به یک جایگزین ایده آل تبدیل می کند.

سایر مواد نرده

وینیل و آلومینیوم هر دو گزینه عالی برای نرده جدید شما هستند. با این حال، ممکن است سایر گزینه های موجود در بازار امروز ، از جمله چوب یا آهن فرفورژه را نیز در نظر بگیرید. بسیاری از صاحبان خانه نرده های چوبی را برای ظاهر روستایی انتخاب می کنند. با این حال ، شایان ذکر است که وینیل می تواند ظاهر چوب را تقلید کند. همچنین برای محافظت مجدد از آب و هوا ، اشعه ماوراء بنفش و آفات ، باید چوب را آب بندی کنید. و علیرغم آن ، نرده چوبی به ناچار سریعتر از آلومینیوم یا وینیل خراب می شود. سرانجام ، نرده های فرفورژه به دلیل ظاهر ظریف آنها محبوب هستند. با این حال، آنها از نظر استحکام گزینه مناسبی نیستند.

تعداد زیادی از گزینه ها در بازار نرده امروز می تواند بسیار زیاد باشد. شما می توانید زمان و تلاش زیادی را برای تحقیق در مورد همه نرده های موجود صرف کنید، اما یک چیز مسلم است: نرده های آلومینیومی و وینیل هر دو ارزش زیبایی و دوام عالی را ارائه می دهند. آلومینیوم و وینیل بهترین مواد نرده ای هستند که می توانید بدون توجه به مکان خانه یا محل کار شما خریداری کند.

اگر در حال خرید نرده جدید هستید یا در مورد بهترین مواد نرده سوال بیشتری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.