تمیز کردن نرده های آلومینیومی

راهنمای تمیز کردن نرده های آلومینیومی

نرده آلومینیومی بی عیب و نقص همیشه از مردم محافظت می کنند. همانطور که نرده های آلومینیومی ما برای ایمن سازی و زیباسازی محیط زندگی شما طراحی شده است. بعضی از افراد به طور کلی از دست زدن به نرده های آلومینیومی جلوگیری می کنند. چه چیزی دلیل این کار می باشد؟ ما همیشه نگران سلامتی خود و اطرافیانمان هستیم. به همین دلیل دوست نداریم به نرده ها برخورد کنیم. در یک نظرسنجی63 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به دلیل داشتن میکروب به طور کلی از دست زدن به نرده ها جلوگیری می کنند.

تمیز کردن نرده های آلومینیومی فقط یک امر بهداشتی نیست. نرده های تمیز و استفاده منظم و سالم از نرده ها به شما کمک می کند تا از اموال خود مراقبت کنید. می توانید با این کار سالیان سال از نرده های خود استفاده کنید.

تمیز کزدن نرده های آلومینیومی

زمان تمیز کردن نرده های آلومینیومی در فضای باز

فصل پاییز و بهار زمان مناسبی برای این کار است. دلیل اصلی آن هوای ملایم این فصل هاست. برای نرده های آلومینیومی، محلول های تمیز کننده در روزهای گرم یا سرد می توانند نتایج غیر قابل پیش بینی داشته باشند. به عنوان مثال ، در طول دمای انجماد، میعان روی فلز ممکن است ایجاد شود و رگه های دائمی بر روی نرده باقی بماند. روزهای گرم و آفتابی نیز بهتر نیستند، زیرا با تابش آفتاب به سطوح فلزی، واکنش های شیمیایی اتفاق می افتد. بنابراین به جای فصل سرد زمستان یا گرم تابستان، از روزهای ملایم و سایه دار پاییز یا بهار برای تمیز کردن محصولات نرده آلومینیومی خود استفاده کنید.

چند نکته درباره تمیز کردن نرده های آلومینیومی

نرده های آلومینیومی هرچند نیاز به نگهداری و مراقبت سختی ندارند اما هر از گاهی نیاز به نظافت دارند. این یکی از مزایای نرده های آلومینیومی است. مهمترین مرحله برای تمیز کردن آلومینیوم این است که ابتدا تعیین کنید با کدام نوع سر و کار دارید – مکانیکی (به عنوان مثال آسیاب ، ساتن یا صیقل داده شده) ، شیمیایی (آندی) ، آلی (به عنوان مثال ، رنگ یا موم). یک یادآوری مهم این است که هرگز از مواد پاک کننده قلیایی یا اسیدی تهاجمی در مواد آلومینیومی استفاده نکنید. آیا تا به حال توجه کرده اید که چگونه یک ظرف آلومینیومی پس از بیرون آمدن از ماشین ظرفشویی می تواند تاریک و کسل کننده شود؟ این نتیجه صابون ماشین ظرفشویی بسیار قلیایی است. همان اتفاق ممکن است برای نرده آلومینیومی رخ دهد. برای از بین بردن لکه های آلومینیوم نیز هرگز از مالش ساینده استفاده نکنید. این می تواند باعث آسیب دائمی شود.

تمیزی نرده های آلومینیومی

آیا پروژه شما جایی است که افراد زیادی با نرده های شما تماس دارند و شما به تمیز کردن و مراقبت زیادی احتیاج دارید. این توصیه ها را برای نگهداری و تمیز کردن نرده های آلومینیومی را در خاطر داشته باشید. در پایان ، به یاد داشته باشید که مراقبت از نرده ها مراقبت از مردم است. با شرکت آلوفکس تماس بگیرید و درباره نرده های آلومینیومی مشاوره بگیرید.