جام بالکن | به زبان عامیانه بالکن شیشه ای

تراس شیشه ای

بالکن شیشه ای برای پوشش و محافظت از بالکن شما با سبک های مختلف طراحی می شود. جام بالکن برای سالهای سال باید قابل استفاده باشد به همین دلیل آنها باید مقاوم و ایمن باشند.

ما معتقدیم که بالکن اساساً یک فضای جداگانه است. در بالکن نباید شرایط داخلی را تکرار کنید و آن را به یک اتاق اضافی تبدیل کنید بالکن همیشه قوانین و ویژگی ها، مزایا و معایب خاص خود را دارد. یک بالکن که همیشه استفاده می شود باید دارای جام بالکن باشد تا از گرد و غبار و صداهای بیرون جلوگیری کند و یک فضای راحت و کاربردی برای استراحت و لذت بردن از آسمان، چه در خانه و چه در شرکت، برای شما ایجاد کند.

یک تراس شیشه ای ویژه در خانه خود ایجاد کنید که هر وقت بخواهید بتوانید از آن لذت ببرید. بالکنی که دارای جام بالکن است مکانی برای رفتن به بیرون بدون نیاز به کنار گذاشتن راحتی خانه می باشد.

تراس شیشه ای می تواند به جایی تبدیل شود که در آن بتوانید از زیبایی و هوا های لذت بخش چهار فصل استفاده کنید.

انواع جام بالکن

  • جام بالکن فریم دار
  • جام بالکن بدون فریم
  • بالکن شیشه ای ریلی
  • بالکن شیشه ای تاشو
  • لولایی و….

هرکدام از این جام بالکنی ها باتوجه به مزایا و معایب خود ممکن است به شیشه و یراق مختلفی نیاز داشته باشند. می توانید پلن بالکن شیشه ای را مطالعه کنید.

نتیجه گیری

در صورت وجود بالکن شیشه ای نیازی نیست به هنگام بد حوصلگی در این وضعیت کرونا از خانه دنج خود خارج شوید. تنها کافیست با جمع کردن جام بالکن از هوای تازه و تمیز بیرون لذت ببریم.

تراس شیشه ای گزینه ای عالی است. به همان اندازه که زیبایی دارد در برابر ضربه و فشارها مقاوم نیز می باشد. بالکن شیشه ای باران، برف، باد، گرد و غبار و پرندگان را از بالکن شما دور می کند، بدون اینکه میزان نوری که دریافت می کنید کاهش یابد. جام بالکن میزان صدا را تا 50٪ کاهش می دهد، بنابراین می توانید در  داخل خانه خود استراحت کنید و راحت تر بخوابید. بیایید برای ساختن خانه های بهتر به ما بپیوندید.

ما درآلوفکس علاقه زیادی به کمک و مشاوره داریم. با ما تماس بگیرید. در آلوفکس می توانید با یادگیری چیزهای جدید و به اشتراک گذاری مطالب مورد نظر همیشه به روز باشید.