حفاظ شیشه ای

حفاظ شیشه ای | پانل شیشه ای | محافظ شیشه ای | نرده شیشه ای

حفاظ شیشه ای

حفاظ شیشه ای چیست و چرا از پانل شیشه ای استفاده می شود؟

حفاظ شیشه ای حایل و مانعی از جنس شیشه می باشد. سیستم های حفاظ شیشه ای در انواع مسکونی و تجاری برای ایمنی استفاده می شوند. حفاظ شیشه ای زیبایی بسیاری به سازه ها اضافه می کند. حفاظ های شیشه ای باعث ایجاد احساس باز در فضای داخلی می شود و دید و نور را افزایش می دهد. محافظ  شیشه ای ممکن است در فضاهایی مانند مراکز خرید، هتل ها، ساختمان های اداری، رستوران ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ های شیشه ای همچنین می توانند در موارد خارجی مانند بالکن در آپارتمان ها، هتل ها نیز نصب شوند.

حفاظ شیشه ای

انواع محافظ شیشه ای

بالکن ها

حفاظ شیشه ای بالکن ها

فیکس پوینت

حفاظ شیشه ای فیکس پوینت

هندریل

حفاظ شیشه ای هندریل

اسپیگات

حفاظ شیشه ای اسپیگات

محافظ شیشه ای

حفاظ شیشه ای اسپیگات

حفاظ شیشه ای اسپیگات

وظیفه اسپیگات تعلیق و بست یک صفحه شیشه ای یا صفحه بدون قاب در محل مورد نظر به صورت محکم می باشد.  حفاظ شیشه ای اسپیگات می تواند دید شما را مهار کند. اسپیگات ها  از شاخه های پروفیل مربع و گرد با کیفیت بالا از جنس استیل 2205 ساخته می شوند . پایه های اسپیگات باعث جذب رسوب نمی شوند و به حداقل نگهداری نیاز دارند.

گرد یا مربع؟

قبل از انتخاب یکی از پیچ های پروفیل  گرد یا مربع ، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

آیا می خواهید با هر گونه اسپایگوت موجود مطابقت داشته باشید؟

آیا منطقه اطراف شما ستون های گرد یا مربعی دارد؟

آیا پست ها یا ویژگی های پشتیبانی کننده وجود دارد؟

حفاظ شیشه ای فیکس پوینت

حفاظ شیشه ای فیکس پوینت

حفاظ شیشه ای فیکس پوینت، مزیت ایجاد فضای بیشتر در راه پله یا بالکن را دارند. در این نوع حفاظ شیشه ای فضای آزاد بسیار بیشتری نسبت به زمانی است که نرده در پروفیل نصب شده باشد.

نوع دیگری از فیکس پوینت ها وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد در این نوع  سر از صفحه شیشه ای بیرون زده است. این تجهیزات خاص با داشتن ویژگی های ایمنی یکسان و توانایی سازگاری با انحرافات همخطی در بتن، از استیل ضد زنگ نیز ساخته شده اند و بسیار دیدنی به نظر می رسند.

نرده ها را می توان در کنار بتن یا مستقیماً روی زمین با اتصالات نقطه ای متصل کرد – در این حالت شیشه با استفاده از ستون های کوچک استیل ضد زنگ نصب می شود.

تجهیزات حفاظ شیشه ای

شرکت آلوفکس وارد کننده انواع تجهیزات حفاظ شیشه ای می باشد. شرکت های داخلی نصب کننده حفاظ های شیشه ای می توانند انواع تجهیزات حفاظ شیشه ای از جمله پایه ها، اتصالات و یراقات را در سایت مشاهده کنند خریداری کنند.

در بالا اسپیگات ها و فیکس پوینت ها از زیر شاخه تجهیزات حفاظ شیشه ای کاملا تشریح شده است.

تماس با آلوفکس

مزایای سیستم حفاظ شیشه ای

حفاظ های شیشه ای

1. به راحتی می توان از آنها مراقبت کرد

سیستم های حفاظ شیشه ای برخلاف سیستم های چوبی ، به راحتی تمیز و نگهداری می شوند. در واقع ، آنها به راحتی با تمیز کردن آب و صابون فوراً مانند روز اول  می شوند.

 2. نور و دید را افزایش می دهد

یکی دیگر از مزایای خوب این سیستم شیشه ای مسدود نکردن نور در یک ساختمان است.با نصب حفاظ های شیشه ای اطمینان حاصل می کنید که فضای شما توسط نور طبیعی به زیبایی روشن می شود.

3. ایمنی و دوام را ارائه می دهد

حفاظ های شیشه ای فضای شما را از احتمالات سقوط ایمن می سازد. آنها همچنین هنگام نصب در فضای باز از عناصر خارجی محافظت می کنند. محافظ های شیشه ای علی رغم قرار گرفتن در معرض آفتاب ، باد و آب به سختی فرسوده می شوند. آنها دوام بسیار خوبی ارائه می دهند و برای مدت زمان طولانی تری نیز به نظر عالی می رسند.

4. سازگار با محیط زیست

به طور کلی ، شیشه ماده ای قابل بازیافت و از نظر شیمیایی بی اثر است. برخلاف فلزات که به دلیل خوردگی در طول زمان می توانند مواد مضر از خود ساطع کنند. این بدان معنی است که اگر می خواهید از مواد سازگار با محیط زیست در محیط خود استفاده کنید ، سیستم حفاظ شیشه ای گزینه بسیار خوبی است.

5. زیبایی ظاهری

پانل های شیشه ای توانایی افزودن جلوه ای ظریف و زیبا به هر ساختمانی را دارند. از نظر رنگ ، شکل و ضخامت قابل تنظیم هستند .

چرا سیستم نرده شیشه ای را انتخاب کنیم؟

نرده شیشه ای

اگر به دنبال دستیابی به یک طراحی مدرن در ساختمان خود هستید، بدون این که امنیت، دوام و بیشتر از همه دید را از بین ببرید، سیستم های نرده شیشه ای بهترین گزینه برای شماست. در سال های اخیر، آنها بهترین انتخاب در سراسر دنیا هستند.

به لطف طراحی بدون قاب سیستم های حفاظ شیشه ای، احساس فضای باز و بدون محدودیت ایجاد کنید. آنها گزینه ای شیک برای بالکن، تراس، پله، نرده، استخر و غیره هستند. طیف گسترده ای از اصلاحات شیشه به شما کمک می کند تا به راحتی به طرحی که می خواهید دست پیدا کنید.

چرا نرده های شیشه ای را از آلوفکس تهیه کنید؟

آلوفکس پیشرو در بازار سیستم های نرده شیشه ای است. در اینجا قیمت ها را مستقیماً از وارد کننده دریافت می کنید. با تجربه ما در نصب، طراحی، تولید و کنترل کیفیت، ما می توانیم جدیدترین راه حل ها را برای سیستم های نرده شیشه ای ارائه دهیم. کیفیت را انتخاب کنید و محصولی ایمن و با دوام به مشتریان خود ارائه دهید.

ما می توانیم انواع نرده های شیشه ای را به شما پیشنهاد دهیم و همه آنها دارای استاندارد های تأیید شده اند. اگر کیفیت و ایمنی برای شما در اولویت است، حفاظ شیشه ای آلوفکس گزینه مناسبی برای شماست.

اگر مطمئن نیستید که کدام نرده شیشه ای را انتخاب کنید یا اگر بودجه مشخصی دارید می توانید با آلوفکس تماس بگیرید و همچنین از نمونه کارحفاظ شیشه ای دیدن کنید.

سیستم های نرده شیشه ای چه کاربردهایی دارند؟

نرده های شیشه ای به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا ایمنی و دید را افزایش می دهند و به نوسازی طرح کمک می کنند. اغلب اوقات ، مشتریان ما از نرده های شیشه ای برای موارد زیر استفاده می کنند:

نرده های شیشه ای برای بالکن

مزایای نرده های شیشه ای برای عرشه و بالکن از نظر طراحی کاملاً مشهود است. بدون شک منجر به ظاهری جادارتر و مدرن تر می شوند. از نظر عملکرد، از هیچ نوع دیگری از نرده های عرشه کم نیستند. نرده های شیشه ای از استحکام، امنیت و نگهداری آسان برخوردار هستند. آنها منظره ای بدون مانع را ارائه می دهند و در شرایط مختلف آب و هوایی ماندگاری بسیار بیشتری دارند. رایج ترین گزینه توسط مشتریان ما حفاظ شیشه ای با شیشه های چند لایه معتدل است.

حفاظ شیشه ای بالکن
نرده شیشه ای راه پله

 نرده شیشه ای برای راه پله ها

نرده های شیشه ای برای پله ها هم برای راه پله های داخلی و هم برای فضای داخلی استفاده می شوند. آنها نه تنها اجازه می دهند نور از آنها عبور کند بلکه با اجازه دادن به نمای پانوراما از منظره اطراف و دکوراسیون داخلی، طراحی بصری را نیز بهبود می بخشند.

برای نرده های شیشه ای برای پله ها، ما از سیستم های اسپیگات و فیکس پوینت استفاده می کنیم با این نوع نصب شما مجبور نیستید قسمتی از فضای راه پله را فدا کنید.

نرده شیشه ای برای استخرها

نرده های شیشه ای برای استخر ایمنی مطابق با سبک است. حصارهای استخر شیشه ای نیز نامیده می شوند، آنها گزینه ای شیک برای نرده های استخر معمولی ارائه می دهند و به مردم امکان می دهد محیط اطراف را ببینند. نرده های استخر شیشه ای با ظرافت و مدرن، امنیت را بدون آسیب رساندن به زیبایی، بهبود می بخشند. آنها جان انسان ها را نجات می دهند. متخصصان برجسته نصب نرده های شیشه ای در اطراف محل استخر را به عنوان بهترین روش برای جلوگیری ازافتادن  کودکان در استخر توصیه می کنند.

حفاظ شیشه ای استخر