سایبان جمع شونده بارانی مخصوص محافظت از آب باران

آلوفکس با بیش از چندین سال سابقه در صنعت، به دلیل ارائه راه حل های قوی برای املاک مسکونی و تجاری در سراسر ایرانی شناخته شده است. در حالی که اکثر مشتریان به دنبال سایه اند تا جلوی آفتاب سوزان را در ماه های گرم بگیرند، آلوفکس مزایای دیگر از جمله  حفاظت از باران را ارائه می دهد که اغلب نادیده گرفته می شود. سایبان جمع شونده بارانی یکی از نمونه کارهای قابل ارایه می باشد.

ارائه سایه همه کاره که در برابر نور خورشید، باران و باد محافظت می کند، از ابتدا برنامه ریزی شده بود. در مرکز هر سایبان جمع شونده، فناوری تک شیاره قرار داده شده است. این سیستم در مرکز سایبان باعث ایجاد قله می شود که آب باران در دو طرف سیستم جاری می کند. این روش همچنین از تجمع آب باران جلوگیری می کند. پس از صاف شدن آسمان، سیستم را می توان بدون تهدید پوسیدگی یا ایجاد کپک عقب کشید، زیرا آب همچنان از میان چین ها جاری می شود. این مدل، سایبان مخصوص روزهای بارانی است.

سایبان جمع شونده بارانی

بیشتر بخوانید : چرا سایبان جمع شونده را انتخاب کنیم؟

سطح حفاظت از آب مورد نظر، به مارک پارچه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. انواع پارچه های ضد آب و عایق در برابر آب و مقاوم در برابر آب موجود هستند. صدها الگو و رنگ برای انتخاب هر نوع سبک، بودجه و ظاهر کلی وجود دارد.

سایبان جمع شونده مقاوم در برابر آب تا حدی از آب جلوگیری می کنند. مواد قابل تنفس هستند و اجازه عبور هوا و رطوبت را می دهند. با این حال ، در طول دوره های قرار گرفتن در معرض آب مداوم، بوم می تواند اشباع شده و نقاط قطره ای را در زیر ایجاد کند.

برای حفاظت مطلق از باران، پارچه های ضد آب  برای سایبان جمع شونده ضد آب، راه مناسبی هستند. آنها اجازه عبور رطوبت یا هوا را نمی دهند و آنها را نفوذ ناپذیر می کند. البته، این نوع پارچه ها قابل تنفس نیست اما دارای مزیت اضافی مقاوم در برابر آتش نیز هستند.

صرف نظر از انتخاب پارچه ، هنگامی که با فناوری تک شیاره ثبت اختراع شده ، با سایبان جمع شونده بارانی حفاظت کافی از باران برای فضای بیرونی شما انجام می شود. جریان آب باران را می توان با نصب ناودانی که آب را به یک مکان مشخص یا از آن هدایت می کند ، مدیریت کرد. این یک گزینه عالی برای کسانی است که آب باران را برای باغبانی و آبیاری جمع آوری می کنند یا در پروژه هایی که چندین سیستم با یکدیگر جفت شده اند تا مناطق وسیع را پوشش دهند.

این نوع سایبان جمع شونده بارانی بیش از محافظت در برابر آفتاب، شما و فضای بیرونی شما را از بارش محافظت می کند و در عین حال محیط را با سبک منحصر به فرد شما منطبق می کند. آنها در زیر باران ملایم یا آفتاب محیطی عالی را ایجاد می کنند.

آیا می خواهید حفاظت از باران در فضای باز خود را به حداکثر برسانید؟

سایبان مخصوص روزهای بارانی را از ما تهیه کنید. ما می توانیم کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.