سقف جمع شونده

سقف جمع شونده | سقف متحرک | سقف اتوماتیک | سقف برقی

سقف جمع شونده

سقف جمع شونده چیست و چه کاربردی دارد؟

سقف جمع شونده چیست؟ سقف جمع شونده سازه های قابل تبدیل هستند که بیشتر برای استفاده در فضای بیرونی مانند استخرها، پاسیو های رستوران، آشپزخانه های فضای باز، ایوان ها و سایر موارد طراحی شده اند. سقف های متحرک در فصل گرما و سرما به عنوان سایبان و محافظت از برف و باران قابل استفاده هستند. امروزه سقف جمع شونده بین عموم بسیار محبوب شده است. اکثر رستوران ها، کافه ها و حتی اشخاص جهت استفاده بهینه از فضای بیرونی محیط خود به فکر سقف های متحرک هستند. سقف برقی دارای یک سیستم اتوماتیک و ریموت دار می باشد که به قابلیت سقف جمع شونده اضافه می کند. می توانید با تماس با آلوفکس قیمت سقف جمع شونده را از مشاوران ما جویا شوید.

انواع سقف های جمع شونده

  • سقف های جمع شونده اتوماتیک
  • سقف های جمع شونده پارچه ای
  • سقف های جمع شونده آلومینیومی
  • سقف های جمع شونده شیشه ای
  • پرگولا
سقف اتوماتیک | سقف برقی

انواع سقف جمع شونده

سقف جمع شونده اتوماتیک

آلوفکس سیستم سقف جمع شونده اتوماتیک  ارائه می دهد که هر فضای بیرونی را به یک منطقه قابل استفاده چهار فصل تبدیل می کند .سقف جمع شونده اتوماتیک برای فضاهای تجاری و مسکونی مناسب است. با لمس یک دکمه روی کنترل از راه دور ، سیستم های سقف ما در عرض چند ثانیه از حالت کاملاً باز به حالت بسته یا نیمه بسته در می آیند. رستوران ها، کافه ها و تشریفات مجالس، همیشه دغدغه دارند بهترین موقعیت و فضا را برای مشتریانشان فراهم کنند. سقف جمع شونده فارغ از شرایط آب و هوا بهترین فرصت را ایجاد می کند تا فضای بیرونی مناسب فراهم شود. صاحبان کسب کار می توانند با استفاده از سقف برقی در آمد خود را افزایش دهند. زیبایی سقف اتوماتیک در انعطاف پذیری بسیار خوبی است که با لمس یک دکمه ایجاد می کند.

سقف جمع شونده پارچه ای

سقف جمع شونده پارچه ای از پارچه و سیستم پوشش آلومینیومی ساخته شده است که بر روی ریل حرکت می کند. که به صورت دستی و اتوماتیک ارایه می شود. در سقف های متحرک  پارچه اتوماتیک با نصب یک موتور، نیروی محرکه این سقف است. از طرف دیگر، با طراحی یک کنترل از راه دور یا یک دکمه ،دهانه تاج پارچه به طور خودکار کنترل می شود . پارچه سقف متحرک برای پوشش فضاهای باز،  رستوران ها، کافی شاپ ها، استخرها  ایده آل و مناسب است.

سقف جمع شونده پارچه ای به مشاغل اجازه می دهد تا از فضای بیرونی خود بیشترین استفاده را ببرند، همراه با سقف برقی مشتریان می توانند در شرایط جوی نا مناسب و محافظت در برابر باران ، باد یا حتی آفتاب بیش از حد از محیط رستوران و یا کافه لذت ببرند. با تمایل به زندگی بیشتر در فضای باز، توانایی پوشش فضاهای خارجی با فشار دادن یک دکمه فرصت های بزرگی را برای بخش های تجاری و مسکونی ایجاد می کند.

سقف های جمع شونده

سقف جمع شونده آلومینیومی

سقف جمع شونده آلومینیومی از تیغ های آلومینیوی ساخته شده است. تیغه های آلومینیومی با پلی استایرن منسبط شده، انباشته و عایق شده اند به همین دلیل عایق مناسبی برای صدای باران می باشند. این سقف های آلومینیومی به دلیل مقاومت و ماندگاری بالا در بین عموم محبوب شده اند. در هردو نوع دستی و اتوماتیک ارایه می شود.

سقف جمع شونده شیشه ای

سقف جمع شونده شیشه ای یکی از سیستم های نوعی است که برای تراس ها، حیاط خانه ها و پشت بام ها از هر نوع چیدمان سازگار است. سیستم سقف جمع شونده یک سیستم نوآورانه با موتورهای قدرتمند جهت باز شدن خودکار یا وسیله ای مناسب برای باز و بسته شدن دستی عرضه می شود. سقف متشکل از قاب آلومینیومی با پوشش پودری با رنگهای مختلف است که محافظت بیشتری را در برابر عوامل محیطی ایجاد می کند. بسته به انتخاب مشتری، میان قاب ها با شیشه عایق یا شیشه معتدل یکپارچه پر می شوند. شما می توانید رنگ و طرح دلخواه را به راحتی انتخاب کنید. سقف های جمع شونده شیشه ای محیط را بسیار پر نور و روشن نگه می دارند و با انواع معماری ها و محیط ها به زیبایی ترکیب می شوند.

پرگولا

پرگولا یک ساختار چارچوب دار سفارشی در فضای باز است که در دو جنس چوب و فلز ارایه می شود. پرگولا دارای تیرک هایی است که بر روی آنها سقف صاف یا قوس دار قرار می گیرد و تقریبا چیزی شبیه به آلاچیق می باشد که صد البته به مراتب زیباتر و شکیل تر از آلاچیق می باشد.

طراحی های مدرن محوطه سازی در فضای باز اغلب دارای سازه ای از نوع پرگولا است که فضای تجمع برای صرف غذا، سرگرمی و استراحت را ایجاد می کند. برخی از بهترین سازه ها در طراحی های حیاط خلوت امروزی، سازه هایی هستند که فضای زندگی در فضای باز را، در طول سال قابل استفاده می کنند. اگر می خواهید برای خوش گذرانی های تابستانی، روزهای بازی، تعطیلات زمستانی یا مهمانی های شام محیطی را فراهم کنید، یک پرگولا  که فضای قابل استفاده شما را گسترش می دهد را انتخاب کنید.