پایه نگهدارنده شیشه چیست؟

پایه نگهدارنده شیشه چیست؟

 پایه نگهدارنده شیشه برای محکم نگه‌داشتن لایه‌های شیشه‌ای با نرده‌های حفاظ است. با استفاده از پایه نگهدارنده شیشه ای احساس می کنیم که پانل های شیشه ای در هوا معلق مانده اند. آنها حتی می توانند در جداکننده های غرفه با پانل های اکریلیک یا چوبی، یا به عنوان دستگیره برای قفسه بندی های سبک استفاده شوند. نگهدارنده های شیشه ای از آلیاژهای درجه یک ساخته شده‌اند. همه‌کاره، قوی و جذاب هستند.  آنها ثبات را فراهم می‌کنند، از لغزش جلوگیری می‌کنند.

آنها به ایجاد یک جلوه مدرن بر روی نرده های راه پله، بالکن ها و …. کمک می کنند. پایه نگهدارنده شیشه در انواع سبک‌ها، رنگ‌ها متناسب با نیاز شما در بازار موجود هستند.

آلوفکس مجموعه ای از پایه نگهدارنده شیشه بادوام و تزیینی برای انواع اهداف تزئینی و کاربردی را در تجهیزات نرده شیشه ای بارگذاری کرده است. می توانید با بررسی محصولات ما بهترین و با کیفیت ترین پایه های نگه دارنده را از ما تهیه کنید.

آیا می توانم از پایه نگهدارنده شیشه ای در فضای باز استفاده کنیم؟

بله، نرده ها با پانل های شیشه ای و گیره ها را می توان برای کاربردهای مختلف در فضای باز از جمله افزودنی های شیک به ایوان ها و عرشه ها استفاده کرد. بیشتر پرکننده‌های شیشه برای نرده‌ها با شیشه سکوریت ساخته می‌شوند که علیرغم ظاهر ظریف طراحی، دوام بیشتری را ارائه می‌دهد. بعلاوه، پایه نگهدارنده شیشه با استفاده از آلیاژهای فلزی با عیار بالا تولید می شوند که در برابر زنگ زدگی و سایش و پارگی ناشی از آب و هوا مقاوم هستند. اگر می‌خواهید زیبایی مدرن و مجلل در فضای باز اطراف خانه خود ایجاد کنید، نرده‌های شیشه‌ای انتخابی زیبا و ماندگار هستند.

مزایای پایه نگهدارنده شیشه ای استیل ضد زنگ

پایه نگهدارنده شیشه از جنس استیل گزینه ای عالی برای محکم کردن پرهای شیشه شما بر روی پله ها و نرده ها، چه در داخل و چه در خارج از منزل شما هستند. انتخاب استیل ضد زنگ برای نرده ها مزایای زیادی دارد از جمله:

  • شکل ظاهری

 استیل ضد زنگ ظاهری به طور طبیعی مدرن دارد که مکمل نرده‌های شیشه‌ای است تا زیبایی ایجاد کند.

  • استقامت

 بر خلاف سایر فلزات، استیل ضد زنگ مقاومت بالایی در برابر خوردگی و آسیب دارد و سالها در گرمای شدید و سرمای شدید مقاوم می ماند.

  • استحکام

 آلیاژ استیل انتخابی ما استیل ضد زنگ 304 است که از کروم و نیکل تشکیل شده است و به عنوان استیل ضد زنگ آستنیتی نیز شناخته می شود. این نوع آلیاژ مقاومت در برابر خوردگی را افزایش داده و حتی از محصولات استیل استاندارد قوی تر است، به این معنی که می توانید مطمئن باشید که بهترین محصول را برای نگه داشتن پانل های شیشه ای خود دارید.

نگهدارنده شیشه

آلوفکس انواع مختلفی از پایه نگهدارنده و تجهیزات نرده شیشه ای را ارائه می دهد که در طرح ها، رنگ ها، اندازه ها و ضخامت های مختلف موجود است. آلوفکس بزرگترین وارد کننده محصولات نرده شیشه ای و آلومینیومی است. با اطمینان خاطر تمام محصولات مورد نیازتان را از آلوفکس تهیه کنید.