میزهای شیشه ای پایه آلومینیوم

میزهای شیشه ای با پایه آلومینیومی

همانطور که از نامش پیداست میزهای شیشه ای مبلمانی بسیار مدرن و شیک هستند که از شیشه به عنوان متریال استفاده می کنند. جنس پایه ی میزهای شیشه ای میتواند از چوب، فلز، نرده آلومینیومی باشد ولی پیشنهاد ما به خاطر دوام و مدرن بودن میزهای شیشه ای با نرده آلومینیومی است. در استفاده از میزهای شیشه ای با پایه ی آلومینیومی که در مدل ها و اندازه های مختلف یافت می شود، باید به برخی از جزئیات دقت کرد. دانستن این جزئیات از اشتباهات انجام شده در استفاده از میزهای شیشه ای می کاهد و یک میز سالم و با دوام را در طول عمر ارائه می دهد.

استفاده از میزهای شیشه ای

مهمترین نکته ای که در استفاده از میزهای شیشه ای باید دقت کرد سازگاری با قطعات دیگر در محل استفاده از آنها است. میزهای شیشه ای با پایه ی آلومینیومی ظاهری بسیار مدرن دارند. اگر مبلمان دیگر دارای ساختار کلاسیک و سنگین هستند، استفاده از میزهای شیشه ای در اینجا مناسب نخواهد بود. شیشه در اینجا نماد شفافیت، سبکی و ظرافت است. به همین دلیل ، قطعات دیگر مانند ست مبل، لوازم جانبی باید به همان اندازه سبک و ظریف باشند.

میزهای شیشه ای باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرند زیرا بسیار شکننده و حساس هستند. هنگام تمیز کردن نباید از پارچه های خیس استفاده کرد، زیرا ممکن است خیلی سریع لکه روی شیشه ایجاد شود. در عوض، باید با یک پارچه مرطوب یا خشک تمیز شود. حتی اگر از پارچه خیس استفاده شود، باید آن را با یک پارچه خشک پاک کنید تا رطوبت روی شیشه باقی نماند. در مقالات آینده نحوه صحیح پاک کردن شیشه را بیشتر توضیح خواهیم داد.

از میزهای شیشه ای با نرده آلومینیومی میتوانید در بسیاری از مکان ها استفاده کنید. میزهای شیشه ای به دلیل ظاهر بسیار مدرن و تزئینی ترجیح داده می شود که در اتاقهای پر زرق و برق و شیک خانه به ویژه در اتاق نشیمن، آشپزخانه، فضای بیرون استفاده شوند. ما در اینجا استفاده از میزهای شیشه ای را در چند مکان بررسی میکنیم.

میزهای شیشه ای برای استفاده در فضای باز

در روزهای دلپذیر و آفتابی برای پذیرایی از مهمانان و لذت بردن ازغذاها در بیرون می توانید از میزهای شیشه ای که با سادگی خود جذابیت زیادی را به خود گرفته اند لذت ببرید.

 • میزهای شیشه ای طوری طراحی شده اند که با توجه به محیط خود در برابر درجه حرارت بالا، مقاوم باشند.
 • استحکام باید یکی از ویژگی های ضروری میزهای شیشه که در فضای بیرون استفاده میشود باشد.
 • جنس پایه میز بهتر است ازنرده آلومینیومی باشد تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد.

استفاده از شیشه های مقاوم با پایه های آلومینیومی که به همدیگر متصل هستند استحکام زیادی خواهند داشت که حتی در برابر باد شکسته نمی شوند.

میزهای شیشه ای ناهارخوری

میزهای شیشه ای  ناهار خوری با نرده آلومینیومی دارای سبک و ظرافت خاصی هستند و می توانند ظاهر کل فضا را به زیبایی تغییر دهند. اما از آنجا که شیشه می تواند ظریف باشد، باید مراقبت بیشتری انجام دهید.

آنچه میزهای شیشه ای ناهار خوری را از بقیه میزها متمایز می کند شفافیت آنها است. از آنجایی که جلوی دید را نمی گیرد، یک میز شیشه ای این توهم را ایجاد می کند که فضای غذاخوری شما بسیار وسیع تر از آن چیزی است که در واقعیت وجود دارد، استفاده از میزهای شیشه ای می تواند در اتاق های غذاخوری کوچک معجزه کند. این کار باعث می شود تمام اتاق شما وسیع تر به نظر برسد.

بعلاوه ، به دلیل اینکه نور را خوب منعکس می کند، یک صفحه شیشه ای می تواند روشنایی اتاق غذاخوری را با نور طبیعی کمی افزایش دهد.

مزایا و معایب میزهای شیشه ای

قبل از خرید میز شیشه ای برای خانه خود، بهتر است مزایا و معایب آن را بدانید. به خواندن ادامه دهید تا مزایا و معایب داشتن میز شیشه ای ناهار خوری را بیاموزید تا بتوانید میز مناسب با نیازهای خود را خریداری کنید.

مزایا میزهای شیشه ای ناهار خوری

 1. این می تواند یک اتاق کوچک را زیباتر و وسیع تر نشان دهد.
 2. آزاد در انتخاب رنگ و طرح
 3. افزایش جذابیت بصری
 4. لومینسانس(تابندگی و درخشندگی)
 5. تطبیق پذیری
 6. دوام

معایب میزهای شیشه ای

 1. نظافت منظم
 2. کفپوش بی عیب و نقص
 3. شکنندگی
 4. خطرناک
 5. گران(بسته به نوع شیشه)

اگر به فکر جایگزینی هر میز در خانه یا محل کار خود هستید، باید زیبایی و ظرافت میزهای شیشه ای را در نظر بگیرید. میزهای شیشه ای همیشه تأثیر ماندگاری می گذارند و زیبایی آنها بدون شک غیرقابل انکار است.