آشنایی با میز شیشه ای تاشو

امروزه میزهای شبشه ای تاشو جای خود را در دل افرادی که فضای کوچکی دارند جای داده است. میزهای شیشه ای تاشو میزهای نسبتاً جدیدی هستند. دارای طرح های مدرن با انواع پایه هایی از نوع نرده آلومینیومی شکل، که براق بودن آن ها بسیار چشمگیر است می باشند.

یک میز تاشو را می توان سریع و آسان جمع کرد و به راحتی بین مکان ها جابجا کرد. میز نرده ای تاشو غالباً از جنس سبک تری مانند پلاستیک یا آلومینیوم برای سهولت حمل و نقل ساخته می شوند. مانند همه مبلمان های تاشو، میزهای تاشو برای استفاده بیشتر از فضای موجود یا گسترش فضای داخلی موجود مناسب است. همچنین از میز تاشو پلاستیکی در رستوران های کوچک نیز استفاده می شود.

میز تاشو

میز تاشو پلاستیکی نیز یکی از انتخاب های محبوب فروشندگان غذاهای خیابانی است زیرا به راحتی تمیز می شوند. در پایان سرویس حمل می شوند و در وسایل نقلیه کوچک جا می شوند. اما میزشیشه ای تاشو با پایه ی آلومینیومی به دلیل زیبایی منحصر بفرد و مدرن بودن بهترین گزینه برای خانه است. میز نرده ای تاشو را تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری می توان به سادگی پاک کرد و سپس تا کرد و قفل کرد و در یک مکان کوچک قرار داد. این میز جمع شونده که به اندازه یک پروفیل 5سانتی متری نازک است و تا نمای 10سانتی متری پهن است، می تواند طرحی زیبا ایجاد کند. برای استفاده از میزهای نرده ای تاشو در محیط بیرون بهتر است پایه ی از جنس آلومینیوم داشته باشند. زیرا دوام نرده های آلومینیومی بیشتر از بقیه نرده ها می باشد.

آلومینیوم یکی از مقاوم ترین و قابل اطمینان ترین مواد است. تکیه گاه های آلومینیومی که همان نرده های آلومینیومی می باشند دارای ظاهر جذاب هستند و نرده های آلومینیومی را می توان به شکل مربع ،گرد ،مات ،براق یا حتی رنگ آمیزی کرد.

بیشتر بخوانید : آیا می توان نرده آلومینیومی را رنگ آمیزی کرد؟

مزایای میزهای شیشه ای تاشو

مزایای میزهای شیشه ای تاشو زیاد هستند و در این مقاله به برخی ازمزایای میزهای شیشه ای تاشو اشاره شده است اما ما دراینجا 4 گزینه گلچین شده دیگر را برایتان آورده ایم.

  • میزهای شیشه ای تاشو می توانند بخش مرکزی هر اتاق نشیمن باشند، به عنوان میز قهوه عمل کنند، برای لوازم خانگی، مجسمه ها، گلدان ها، در صورت لزوم برای کار با لپ تاپ تبدیل شوند. با استفاده از این نوع مبلمان می توانید فضا را با موفقیت شبیه سازی کنید.
  • این امر به ویژه در مورد اتاقهای تاریک کوچک صادق است. سطوح روشن آینه که نور را منعکس می کنند، از نظر بصری اتاق را بزرگتر می کنند. اما برای اتاق های بزرگ، هر رنگ و شکلی از میز مناسب است.
  • میز شیشه ای تاشو می تواند مکانی برای غذا خوردن در محیط کوچک یا بالکن شیشه ای یا حیاط خلوت ایجاد کند.
  • میز نرده ای تاشو جمع و جور است. این نوع میز شیشه ای تاشو مناسب ترین گزینه برای صرفه جویی در فضا است.
میز تاشو پلاستیکی

میزبانی و پذیرایی از مهمانان یکی از ویژگی های بارز داشتن یک فضای زیبا در حیاط خلوت و خانه است. اما اغلب میزهای عمومی فضای زیادی را اشغال می کنند. اگر جنس خوبی نداشته باشند با کوچکترین آسیب یا باد و باران از بین می روند. میز نرده ای تاشو کاملاً جدید یک گزینه بیرونی سازگار و شیک را برای  صرف غذا بدون آشفتگی فراهم می کند. این میز شیشه ای تاشو که دارای یک صفحه پشتی شیشه ای تمیز با ظاهر زیبا و مدرن، مستقیماً به نرده آلومینیومی وصل می شود تا فضای کف اتاق باز بماند. پیشنهاد ما این است که با انتخاب یک گزینه صحیح همکاره که میز شیشه ای تاشو می باشد می توانید از تمام امکانات میزهای معمولی و حتی بیشتر برخوردار شوید حتی با میز نرده ای تاشو می توانید یک عصر آرامش بخش را در فضای بیرون ایجاد کنید.