نحوه نصب نرده آلومینیومی روی پله ها

نصب نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی را خریداری کرده اید یا قصد نصب یک مجموعه روی پله های خود را دارید؟ آیا از اینکه همه چیز را در جای خود قرار داده اید و مراحل را درست دنبال می کنید، مطمئن هستید. در اینجا یک راهنمای مفید است که می تواند برای نصب نرده آلومینیومی بسیار کاربردی باشد.

راهنمای نصب نرده آلومینیومی روی پله ها

نرده آلومینیومی

اول ، شما ابزار مناسبی برای کار دارید. شما یک مته بی سیم، پیچ گوشتی فیلیپس، نوار اندازه گیری و یک پتک لاستیکی می خواهید. مجموعه نرده ممکن است شامل مواد دیگری باشد که شما از قبیل گیره و پیچ به آن نیاز خواهید داشت.

 بعد می خواهید بست ها را نصب کنید. بست همان چیزی است که به تقویت نرده ها و پشتیبانی کمک می کند. شما باید ستون را در فاصله 5 سانتی متری لبه ها اضافه کنید و سپس آنها را به طور مساوی در تمام پله ها بچینید. علامت گذاری ها از تراز بودن نصب اطمینان می دهند.

شما با استفاده از مته و پیچ می توانید بست را روی سطح محکم کنید. بسته به سطحی که نرده های آلومینیومی بر روی آن نصب می شود، ممکن است دستورالعمل ها و ابزارهای اضافی وجود داشته باشد.

اکنون زمان آماده سازی ریل است. با پیچاندن ریل های عمودی به بست هایی که نصب کرده اید شروع کنید. از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنید. سپس به سمت بست های افقی پایین حرکت کنید. آنها باید از طریق شکافی به ریل های عمودی متصل شوند که می توانید آن را سوراخ کنید یا پیچ کنید.

سرانجام ، شما می خواهید برای تکمیل نرده های آلومینیومی، ستون ها و مجموعه ای از ریل های عمودی را نصب کنید. سفارش نصب آنها به راهنمای سازنده بستگی دارد. ساده ترین مجموعه های راه آهن برای نصب باید دارای شکاف هایی برای اتصالات فلزی و ریل های افقی باشد.

در هنگام نصب نرده ها باید مواردی را رعایت کنید. شما همیشه می خواهید بررسی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به طور مساوی از هم فاصله و تراز دارند. سپس می خواهید مطمئن شوید که ستون و ریل های عمودی محکم و ایمن هستند.

اکنون می توانید همه ی ریل های بالا و  پیچ های و ترازها را بررسی کنید تا بتوانید خطاها را اصلاح کنید. ریل ها را برای آخرین بار با هل دادن به جلو و عقب امتحان کنید. اگر آنها ایمن و محکم هستند، باید به شما تبریک بگوییم شما با موفقیت نرده آلومینیومی را نصب کرده اید.

راهنمای نصب نرده آلومینیومی در حیاط

در اینجا می خواهیم روش دوم نصب نرده آلومینیومی را آموزش دهیم. اگر خودتان نحوه نصب نرده آلومینیومی را بیاموزید، ممکن است از ساده بودن آن تعجب کنید. البته بسته به محصول نرده ای که خریداری می کنید نصب آن فرق می کند، اما امروز ما اصول اولیه نصب نرده آلومینیومی را به شما آموزش می دهیم.

  1. ابتدا قبل از شروع حفاری، باید در مورد پروژه تحقیق کنید. این شامل بررسی قوانین شهرداری و نظام مهندسی محل زندگی شما می باشد.
  2. قبل از اینکه نحوه نصب نرده آلومینیومی را بیاموزید. باید طرحی برای نرده خود ایجاد کنید. آن را با استفاده از متر از ابتدا تا انتها، از جمله گوشه ها و دروازه ها، اندازه گیری کنید و یک طرح اولیه در اطراف حیاط و یا محل نصب نرده خود ایجاد کنید. یک ریسمان محکم بین ستون های گوشه ببندید تا خطی که میله ها در آن قرار خواهند گرفت مشخص شود. بررسی کنید تا مطمئن شوید که نرده ها در یک خط قرار خواهند گرفت. به یاد داشته باشید که در این مرحله هر دروازه یا دهانه ای را در نظر بگیرید.
  3. ابزارهای موردنیاز را جمع آوری کنید. علاوه بر محصولات نرده آلومینیومی به ابزارهایی همچون اره میتر (همچنین به اره خرد کن نیز معروف است)، تیغه برش آلومینیوم غیر آهنی، مته بی سیم، تکه های چوبی و سر شش گوش برای پیچ های تاخیری، اندازه گیری و نشانگر نوار، چکش، انبردست ، آچار، مجموعه سوکت، پیچ گوشتی، سیم کامپوزیت، اسکنه (برای تمیز کردن لبه های باریک کامپوزیت)و گیره ها نیاز دارید.
  4. قطعات نرده آلومینیومی خود را در امتداد ریسمانی که ایجاد کرده اید، ردیف کنید تا مطمئن شوید اندازه گیری های شما به درستی انجام شده است. سپس، می توانید حفاری را شروع کنید. با استفاده از حفر کننده، سوراخ ها را با استفاده از طرح بندی برنامه ریزی شده و دستورالعمل سازنده حفر کنید (آنها عمق و قطر سوراخ مورد نیاز را مشخص می کنند). سوراخ ها باید در قسمت پایینی وسیع تر از بالا باشند تا ثبات را برای پایه ها ایجاد کنند.
  5. تنطیم کنید. نرده های آلومینیومی ابتدایی و انتهایی و نرده های آلومینیومی گوشه را در سوراخهای مناسب قرار دهید. قبل از ادامه، بررسی کنید که آنها در عمق مناسب قرار دارند. مخلوط بتن خود را آماده کرده و آن را داخل سوراخ بریزید. این باعث تقویت پایه، لنگر انداختن آن به زمین و ایجاد یک پایه محکم و پایدار می شود. بتن باید تقریباً حفره را پر کند (حدود 2-4 اینچ در بالا باقی بماند). بررسی کنید که نرده های آلومینیومی یکنواخت باشند. سپس، صبر کنید تا بتن کاملاً خشک شود تا مراحل نصب را ادامه دهید (توجه داشته باشید: این کار ممکن است چند روز طول بکشد). وقتی بتن خشک شد، قسمت باقیمانده سوراخ را با خاک پر کنید و آن را داخل بسته بندی کنید.
  6. هنگامی که همه نرده های ابتدایی و پایانی و گوشه شما در محل قرار گرفتند، می توانید روی نرده های خود، کار کنید. از انتها شروع کنید، سوراخ های خود را با استفاده از اندازه گیری های ارائه شده حفر کنید. طبق دستور، قسمت های اتصال نرده را با پیچ محکم کنید. اگر برای تناسب نیاز به برش یکی از قسمتها دارید، از اره برقی استفاده کنید. هنگامی که کل حصار در جای خود قرار گرفت با استفاده از دستورالعمل سازنده، حفاظ آلومینیومی را نصب کنید.

توجه

** لطفا توجه داشته باشید که این یک راهنما فقط برای نرده های آلومینیومی استاندارد است. آلوفکس مسئولیتی در قبال مسائل یا خسارات به وجود آمده در مورد نرده های آلومینیومی ندارد. توصیه می شود از نصاب حرفه ای جهت نصب نرده آلومینیومی استفاده کنید **

 

نرده های آلومینیومی توسط شرکت آلوفکس برای املاک مسکونی و تجاری نصب می شود. ما به دلیل توجه به جزئیات و استفاده از مواد با کیفیت در سطح شهر شناخته شده هستیم، ما می توانیم به همه صاحبان خانه و خانه سازان این فرصت را بدهیم که نرده های ایمن، با دوام و قابل اعتماد را بدست آورند. ما به عنوان متخصص نصب نرده ها، می توانیم روی هر ساختاری که قابل تصور است کار کنیم.  بعلاوه، ما می توانیم در هر آنچه که نیاز دارید به شما کمک کنیم. نرده های بیرونی، نرده های خارجی و نرده های پله ای آلومینیومی ارائه می دهیم. برای نصب نرده های با کیفیت با آلوفکس تماس بگیرید.

جهت دیدن نمونه کارهای نرده آلومینیومی کلیک کنید.