آشنایی با نمای اسپایدر شیشه ای

نمای اسپایدر شیشه ای

با ظهور علم و فناوری دیوارهای شیشه ای و سیستم های شیشه ای رایج شده و کاربردهای گسترده ای پیدا کرده اند. نمای اسپایدر شیشه ای بخشی از سیستم شیشه ای بدون قاب است که در آن ظاهر خارجی یکدست با نمای شیشه ای ارائه می شود.

نمای اسپایدر شیشه ای حداکثر نور روز را برای فضای داخلی فراهم می کند. به دلیل جذابیت بصری ، چنین نماهایی از معمولاً در ساختمان های تجاری استفاده می شود. طیف گسترده ای از سیستم های شیشه ای جمله دیوارهای شیشه ای ، درهای شیشه ای تاشو، سقف های شیشه ای و… وجود دارد که حداکثر شفافیت و بهینه سازی روشنایی و طراحی منحصر به فرد را ممکن می سازد.

مشخصات نمای اسپایدر شیشه ای

  • اسپایدر شیشه ای یک محیط طراحی بسیار انعطاف پذیر و معاصر است که می تواند طرح هایی با وسعت وسیع شیشه، ورودی های بدون قاب و سایبان ایجاد کند.
  • همه درها و پنجره ها را می توان در قسمت اسپایدر شیشه ای قرار داد.
  • شیشه های مقاوم را می توان در سیستم های شیشه ای اسپایدر استفاده کرد تا نمای شیشه ایمنی را داشته باشید.
  • ضخامت شیشه مورد استفاده معمولا 12 میلی متر ضخامت دارد.
  • اسپایدر شیشه ای برای مقاومت در برابر فشار باد طراحی شده است. می توان آن را با اسپایدر های 2 طرفه نصب کرد.
  • از درزگیرها و واشرهای سیلیکونی برای ضد آب شدن قاب های شیشه ای استفاده می شود.
  • اجازه نفوذ کامل نور طبیعی به فضای داخلی را می دهد، برخی از انواع شیشه از جذب اشعه ماوراء بنفش جلوگیری می کند.
  • نصب و نگهداری اسپایدر شیشه ای آسان است.

مهمترین مزایای نصب نمای اسپایدر شیشه ای

اسپایدر شیشه ای

شیشه، به عنوان یک ماده بسیار متنوع، کاربردهای زیادی در زندگی روزمره ما پیدا کرده است. امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی، می توانید شیشه و محصولات شیشه ای را در داخل و خارج از منزل مشاهده کنید. شیشه به طور گسترده ای برای ساخت پنجره ها، درها و سایر سازه های نگهدارنده استفاده می شود. در بین همه، نمای اسپایدر شیشه ای به عنوان یک راه حل موثر برای مجموعه های شیشه ای بیرونی مطرح شده است.

این سازه با استفاده از تثبیت نقاط ، از ساختارهای شیشه ای خارجی درجه یک پشتیبانی می کند. این اتصالات ساخته شده از استیل ضد زنگ ، برای جذب و توزیع کلیه بارهای پویا و استاتیک ساختار شیشه مانند وزن مرده شیشه ، انبساط دیفرانسیل به دلیل نوسانات دما و باد بسیار عالی هستند. جدا از تثبیت، یک بسته اسپایدر شیشه ای همچنین شامل بست ها، شیشه و براکت های اسپایدری است.

در اینجا برترین مزایای نصب نمای اسپایدر شیشه ای را باهم مرور می کنیم.

انعطاف پذیری

اسپایدر شیشه ای یک محیط انعطاف پذیر است. بنا به نیاز می توان انواع طرح ها را برای سایبان ها و ورودی های بدون قاب ایجاد کرد. اسپایدر شیشه ای با دسته ای از اتصالات سخت افزاری همراه است که می تواند با توجه به نیاز و ضخامت شیشه سفارشی شود.

شفافیت

اسپایدر شیشه ای حداکثر شفافیت را ایجاد می کند و ورود نور طبیعی به فضای داخلی ساختمان را تضمین می کند. بنابراین ، دیوارهای شیشه ای به طور گسترده ای برای تأمین نور روز ساختمان های تجاری استفاده می شود. از آنجا که آنها در طرح های منحصر به فرد موجود هستند و بهینه سازی روشنایی را امکان پذیر می کنند ، نمای اسپایدر شیشه ای انتخاب شماره یک برای سایبان ها، دیوارها و نما ها هستند.

نصب و نگهداری آسان

به دلیل نصب و نگهداری آسان، سیستم های اسپایدر شیشه ای به طور گسترده ای در ادارات و مجتمع های ساختمان استفاده می شود. همه درها و پنجره های uPVC را می توان به راحتی در مناطق اسپایدر شیشه ای قرار داد.

دوام

تولیدکنندگان شیشه های معتبر از مواد با کیفیت بالا مانند شیشه و استیل ضد زنگ برای ساخت سایبان های شیشه ای و سایبان های پنل کامپوزیت آلومینیومی استفاده می کنند و بنابراین عملکرد بادوام را تضمین می کنند.

آب و هوا و ضد زنگ

از آنجایی که اسپایدر شیشه ای به منظور نصب بیرونی طراحی شده است، همیشه فاکتور شرایط ناپایدار و نامساعد جوی وجود دارد که دوام سازه را مختل می کند. با این حال ، اسپایدر شیشه ای امروزی بسیار مقاوم در برابر آب و هوا است. جنس استیل مورد استفاده در ساخت و ساز از هرگونه عوارض زنگ زدگی جلوگیری می کند.

ظاهر محبوب

یکی دیگر از مزایای مهم شیشه های اسپایدری این است که ظاهر محبوبی را ایجاد می کند و ظاهر بیرونی ساختمان را به دلیل معماری شیک آن به یک نمای دل انگیز تبدیل می کند.