پارتیشن های شیشه ای اداری

دیوارهای شیشه ای

پارتیشن شیشه ای اداری که به عنوان دیوار شیشه ای اداری نیز شناخته می شوند، در صنعت طراحی و چیدمان اداری به روندی محبوب تبدیل شده اند و همچنان در حال رشد هستند. بیشتر مشاغل به مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای در محل کار خود پی می برند، اما مزایای آن چیست و انواع اصلی پارتیشن شیشه ای چیست؟

در این مقاله مزایای پارتیشن شیشه ای، انواع پارتیشن شیشه ای، نحوه قرارگیری آنها با ساختارهای مختلف دیوار و انواع درهای شیشه ای که به تکمیل ظاهر پارتیشن شیشه ای کمک می کند توضیح می دهیم.

دیوار شیشه ای چیست؟

دیوار شیشه ای یا پارتیشن های شیشه ای، شیشه هایی هستند که به تقسیم فضای اتاق کمک می کنند. پارتیشن های شیشه ای معمولاً دارای ارتفاع زیاد که شیشه ها از کف تا سقف هستند. آنها به ویژه در دفاتر به عنوان جداکننده اتاق، به کار می آیند و برای روشن کردن یک اتاق که نور را از خود عبور دهد، مناسب هستند و به ایجاد یک فضای کار باز و راحت کمک می کنند. همچنین می توان از سقف های جمع شونده شیشه ای نیز در دفاتر خود استفاده کنید.

در زیر 4 تا از مزایای پارتیشن های شیشه ای را برای شما آورده ایم.

شفافیت

پارتیشن های شیشه ای از نظر شفافیت اجازه می دهند تا نور فیلتر شود اما سطح سر و صدا را کاهش می دهد. همچنین شفافیت به کارکنان کمک می کند احساس کنند فضایی دارند که در آن می توانند از دفتر اصلی جدا شوند. پارتیشن شیشه ای اداری ساده با یک درب می تواند به کارمندان فضایی بدهد تا از دغدغه های سایر اتاق ها به دور باشند.

حداکثر نور طبیعی

استفاده از پارتیشن های شیشه ای در محیط اداری نه تنها به تقسیم فضا و حداکثر نور طبیعی کمک می کند، بلکه هزینه کمتری نسبت به ساخت دیوارهای سنتی دارد. همچنین شما از استخدام سازندگان برای ورود و نصب دیوارهای محکم که غیرقابل حرکت هستند، سردرد نمی گیرید.

تطبیق پذیری

یکی دیگر از مزایای پارتیشن های شیشه ای در فضای اداری این است که هنگام نوسازی در محل کار بسیار ساده هستند. می توان آنها را در کوتاه ترین زمان مونتاژ و جداسازی کرد و نیازی به تغییرات ساختاری ندارند. این امر برای افرادی که در آینده به توسعه بیشتر فکر می کنند بسیار مناسب است، زیرا می توان آنها را به راحتی حذف کرد و با حداقل اختلال جابجا کرد.

فضای کاری دلپذیر

هر نوع پیکربندی پارتیشن شیشه ای را که انتخاب می کنید، دیوارهای شیشه ای یک عنصر شیک را وارد محیط کار می کنند و تقسیم کننده های اتاق را به فضای کاری جذاب تری برای کار تبدیل می کند. آنها از نظر زیبایی زیبا هستند و با اصول طراحی مدرن و آخرین روندها مطابقت دارند.

انواع پارتیشن شیشه ای چیست؟

انواع مختلفی از پارتیشن های شیشه ای وجود دارد که  دراین مقاله به بررسی چند مورد از آنها می پردازیم.

پارتیشن شیشه ای تک و دو جداره

پارتیشن شیشه ای تک و دو جداره در ادارات و ساختمانهای شرکتی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است که ویژگی های شیشه ای بیشتری را در محیط کار خود دارند. راه حل های پارتیشن شیشه ای تک و دو جداره مشاغل را قادر می سازد تا با تقسیم فضا ازاطراف محیط کار به طور موثرتری استفاده کنند، پارتیشن شیشه ای تک و دوجداره به نور طبیعی اجازه می دهد محیطی وسیع و دلپذیر ایجاد کند. شیشه حس تمیز و مدرن بودن را به فضا می بخشد.

پارتیشن شیشه ای آکوستیک

سیستم های پارتیشن شیشه ای آکوستیک بهترین عملکرد صوتی را ارائه می دهد. پارتیشن شیشه ای آکوستیک که میتواند روی پارتیشن شیشه ای تک و دوجداره نیز پیاده شود یعنی صداهای بلند را نمی توان از طریق پارتیشن های شیشه ای آکوستیک شنید که این یک راه حل مناسب برای جلسات تیمی و همچنین مکالمات محرمانه گزینه منحصر به فردی است.

پارتیشن شیشه ای خمیده

برای کسانی که مدرن ترین پارتیشن شیشه را می خواهند پارتیشن شیشه ای خمیده میتواند بهترین گزینه باشد. پارتیشن شیشه ای خمیده به محل مورد نظر، زندگی می بخشد. این سیستمی است که به خوبی یا به عنوان یک ویژگی مستقل یا یک سری منحنی هایی که ویژگی دیوار را ایجاد می کند، خوب عمل می کند و برای ایجاد اولین جلوه، عالی است.

در آینده به انواع های دیگری از پارتیشن های شیشه ای می پردازیم .

همه انواع پارتیشن های شیشه ای گفته شده را میتوان در قسمت اداری، مدارس، کلاس های خصوصی، رستوارن ها، آرایشگاه ها، مراکز درمانی و کلینیک ها، استخرها استفاده کرد. انواع پارتیشن های شیشه ای را میتوان در همه محل های مورد نظر با ویژگی های خاص خود و با کمک ما نصب کرد که علاوه بر زیبایی مقرون به صرفه نیز میباشد.