پرگولای با سقف جمع شونده چیست؟

پرگولای با سقف جمع شونده

پرگولای معمولی، سازه ای در فضای باز است که از یک شبکه مشبک یا تیرچه متقاطع تشکیل شده است تا از سطح عناصر محافظت کند. این سازه می تواند به یک خانه متصل شود، یا می تواند برای پوشاندن حیاط، عرشه، پاسیو یا تقریباً در هر مکان آزاد مستقل باشد. پرگولای با سقف جمع شونده یک سیستم ترکیبی از پرگولا و سقف جمع شونده می باشد.

پرگولا ها به دلیل تنوع فوق العاده متنوعی از مواد طراحی که می توانند در ساخت آنها استفاده شوند ، کاملاً محبوب هستند. این ترکیب زیبایی شناسی دلپذیر از خورشید و سایه های مخلوط، آنها را برای بسیاری از کاربردهای فضای زندگی در فضای باز کاملاً مناسب می کند.

 تفاوت پرگولا ها و غرفه ها

در حالی که این سازه ها اغلب از نظر زیبایی شناسی بسیار دلپذیر هستند، اما به دلیل طراحی باز پرگولا، ممکن است برخی از مالکان با عدم پوشش عناصر مواجه شوند. اگر دارندگان پرگولا محافظت بیشتری از عناصر داشته باشند ، ممکن است نصب پرگولا با سقف ثابت را در نظر بگیرند.

پرگولا های دارای سقف غالباً غرفه نامیده می شوند. اگرچه از نظر طراحی کاملاً شبیه به هم هستند ، اما یک غرفه پرگولای مستقلی با سقف ثابت است که به طور کلی پرگولا را می پوشاند.

همچنین می توان از آنها به عنوان پرگولا نام برد، گرچه این تمایز معمولاً به ساختارهای کوچکتر و تزئینی بیشتری که در باغها یافت می شوند، سپرده می شود. پرگولای با سقف ثابت و پرگولای با سقف جمع شونده قابل سفارش هستند.

آیا شما پرگولای با سقف جمع شونده را در نظر گرفته اید؟

بنابراین اگر تصمیم گرفته اید سقفی به پرگولای خود اضافه کنید، حتما ازسقف جمع شونده استفاده کنید. چرا که با داشتن سقف جمع شونده شما بدون داشتن محدودیت های سقف جامد می توانید از محیط و فضا به بهترین نحو استفاده کنید.

در اینجا یک جدول ساده آورده شده است که خلاصه تفاوتهای پرگولای با سقف ثابت و پرگولای با سقف جمع شونده را بیان می کند.

پرگولای با سقف ثابت

ما در آلوفکس مجموعه کاملی از انواع سایبان جمع شونده را حمل می کنیم و مطمئن هستیم که سایبان دقیق و متناسب با پرگولای شما را داریم. برای شروع انتخاب پرگولا مورد نظر خود کافیست تماس بگیرید، ایمیل ارسال کنید تا مشاوران ما کاملا شما را راهنمایی کنند.