چرا سقف های جمع شونده اتوماتیک را انتخاب کنیم؟

ما ایرانی ها به عاشقان طبیعت مشهور هستیم! در واقع همه ی ما سعی داریم یک حیاط، پشت بام، ویلا و … برای خود دست و پا کنیم تا از فضای باز لذت ببریم. اگر با دوستان و خانواده خود یک مهمانی در فضای باز برپا کنیم و یا صبح جمعه دلپذیری برای خودمان تدارک ببینیم، سقف های جمع شونده اتوماتیک به ما امکان می دهند در حالی که راحت و دنج هستیم، هر کاری که می خواهیم انجام دهیم.

سقف های جمع شونده اتوماتیک نوآوری بسیار جالب و درخشان هستند. در حالی که چندین سیستم سایه زنی در بازار موجود است، سقف های جمع شونده یک سیستم همه کاره هستند که به ما امکان می دهد فضای زندگی خود را گسترش دهیم یا حیاط خانه یا پاسیوی خود را بدون هزینه زیاد صاحب سایبان کنیم. سقف های جمع شونده، یک افزودنی ایده آل و مقرون به صرفه برای انواع خانه ها است که مزایای زیادی را به همراه دارد. در حقیقت، سقف های جمع شونده مسیری طولانی را طی کرده اند و امروزه سقف های جمع شونده اتوماتیک محبوب ترین انتخاب نسبت به سایبان های دستی هستند.

سقف جمع شونده

دلایل سرمایه گذاری برای سقف های جمع شونده اتوماتیک 

  • راحتی

سقف های جمع شونده دستی هر چقدر زیبا باشند با راحتی سقف های جمع شونده اتوماتیک نمی توان مطابقت داد. دارندگان سقف های جمع شونده دستی باید دائماً اهرم را لنگ بزنند تا سایبانشان باز و بسته شوند. با سقف جمع شونده اتوماتیک زندگی در فضای باز به شدت دل انگیز و راحت می شود چون که می توان آن را از راه دور کنترل کرد. فقط با فشار یک دکمه می توانید با تغییر آب و هوا به استراحت و تنظیم سایبان ها ادامه دهید. آیا می خواهید در هنگام قرار گرفتن در معرض آب و هوای بد صاحب سایبان شوید؟ سقف های جمع شونده اتوماتیک را انتخاب کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. البته قیمت سقف های جمع شده اتوماتیک با قیمت سقف های دستی متفاوت است. اما ارزش آن را دارد که در آن سرمایه گذاری کنید.

  • ظاهر

می توانید تفاوت های چشمگیری بین سقف های جمع شونده اتوماتیک و دستی مشاهده کنید. سقف های اتوماتیک از نظر زیبایی از گزینه های دستی بهتر هستند زیرا دارای پشتیبانی عمودی یا قاب ایستاده ای نیستند که مانع دید شما شود. تکیه گاه ها و قاب های سایبان های دستی مانع دید می شوند و همچنین فضای بیشتری را اشغال می کنند. وقتی نوبت به سقف های جمع شونده متحرک می رسد، می توانید مدرن ترین و کاربردی ترین سقف جمع شونده را در دسترس داشته باشید.

  • اختصاصی

سقف های جمع شونده اتوماتیک دارای طیف وسیعی از ویژگی ها و لوازم جانبی هستند که به شما امکان می دهند سایبان ها را متناسب با آن اختصاصی کنید. در مورد سایبان های دستی اینگونه نیست. آخرین مدل سقف های جمع شونده اتوماتیک را می توان به برنامه هوشمند گوشی متصل کرد و شما می توانید از طریق دستیار صوتی خود آن را اداره کنید. برخی از سقف ها حتی با حسگرهایی ارائه می شوند که با توجه به شرایط آب و هوایی جمع شده و سایه می زند و حداکثر محافظت را از شما می کند. این تنظیمات پیشرفته نه تنها راحتی مدیریت سقف های جمع شونده ضد آب را افزایش می دهد بلکه از ایمن ماندن آن در شرایط بد آب و هوایی نیز اطمینان می دهد.

همانطور که می بینید ، مزایای سقف های جمع شونده اتوماتیک بیشتر از مزایای دستی است. برای شخصی سازی سقف های خود با تیم ما تماس بگیرید.