چرا سیستم های نرده آلومینیومی را انتخاب کنیم؟

نرده آلومینیومی، نرده آلومینیومی راه پله، نرده آلومینیومی ، نرده آلومینیومی بالکن، نرده راه راه، نرده ایمنی و سیستم های نرده آلومینیومی و ….. اخیراً اصطلاحات زیادی از این قبیل توسط مصرف کنندگان گفته می شود.

سیستم های نرده آلومینیومی

بنابراین اینها چیست، چه کاری انجام می دهد و چه فوایدی دارد؟

به تزئینات پله ها، بالکن ها، تراس ها و بسیاری از قسمت های ساختمان، نرده ساخته می شود تا از ایمنی و ظاهری دلپذیر اطمینان حاصل کند. این سیستم های نرده آلومینیومی با استفاده از پروفیل های آلومینیوم نرده آلومینیومی نامیده می شود.

نرده مترادف با نرده چوبی است. نرده ها می توانند از چوب، آهن و پلاستیک و همچنین فایلهای آلومینیومی ویژه باشند.

برخلاف سایر کاربردهای نرده، نرده های آلومینیومی از هم جدا می شوند. بنابراین پروفیل های آنها به صورت قطعه ای است. سپس این پروفیل ها با بستن آنها با پیچ ایجاد می شوند.

سیستم های نرده آلومینیومی را می توان به راحتی در پله ها، بالکن ها، ورودی ساختمان، باغ ها، کنار استخر و تراس ها اعمال کرد.

چه عواملی تعیین کننده قیمت سیستم های نرده آلومینیومی است؟

 • کیفیت ضخامت مواد و مشخصات
 • چگالی ماده مورد استفاده
 • کیفیت شرکت
 • مقدار کار
نرده آلومینیومی

مزایای نرده های آلومینیومی چیست؟

برای داشتن ایمنی و نمای زیبا از بخشهای ساختمان مانند بالکن، پله، تراس، استخر، نرده ساخته شده است. در صورت نیاز ما می توانیم هم ایمنی شما را با استفاده از پروفیل های آلومینیوم با طراحی های شیک خود حفظ کرده و هم با ساخت نرده های آلومینیومی، ظرافت محیط شما را کامل کنیم. شرکت آلوفکس به موقع کار را تحویل می دهد و کارهای خود را دقیق انجام می دهد، همیشه درخواست های شما را در پیش زمینه نگه می داریم.

حال می خواهیم مختصراً در مورد مزایای سیستم های نرده آلومینیومی صحبت کنیم:

 • با نصب نرده آلومینیومی بیشتر در مناطق مانند پله ، بالکن ، تراس و لبه استخر، با ارائه زیبایی و طول عمر ارزش ساختمان شما افزایش پیدا می کند.
 • نرده های آلومینیومی نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. به غیر از تمیز کردن، و به لطف ویژگی های برتر آن مانند سالها استفاده بدون دردسر، امروزه به عنصری جدایی ناپذیر و ضروری از ساختارهای مدرن و هوشمند تبدیل شده است.
 • با مقاومت و سبک بودن ارزش سازه های شما را افزایش می دهد.
 • راه حل های مناسب برای جو، هر ساختمان، سهولت استفاده و کاربردهای متنوع را فراهم می کند. می توانید آن را به هر شکلی که بخواهید اعمال کنید.
 • از سیستم های نرده آلومینیومی می توان در داخل و خارج استفاده کرد. این ماده یعنی آلومینیومی به دلیل ویژگی بازیافت آن با طبیعت دوست است.

بیشتر بخوانید : نرده آلومینیومی راه پله در فضای داخلی و خارجی

 • سیستم های نرده آلومینیومی نسبت به نرده های دیگر آسان تر نصب می شود.
 • زنگ زدگی ایجاد نمی کند و در برابر خوردگی مقاوم است.
 • نرده آلومینیومی نیازی به نوسازی ندارد و ماندگاری آن بسیار بالاست. از آنجا که این یکی از آخرین فرآیندهای ساختمان است، به تولیدات دیگر آسیب نمی رساند و همچنین کاربرد سایر تولیدات را تسهیل می کند.

در هر کجای دنیا که باشید، همیشه باید بهترین ها را انتخاب کنید. این نشانه احترام شما نسبت به خود و زندگی شماست. ما به عنوان وارد کننده حرفه ای نرده آلومینیومی از این موضوع آگاه هستیم. ما با افراد بسیار موفق در این زمینه کار می کنیم و با موادی که ایمنی شما را تضمین می کنند راه خود را ادامه می دهیم.

برای برآوردن انتظارات شما به درستی، ابتدا به شما گوش می دهیم. ما پروژه ها را مطابق با خواسته های شما شکل می دهیم. به لطف سیستم های نرده آلومینیومی، شما می توانید امنیت خود را بدون افزودن بار به ساختمان های خود با افزودن ظرافت به محل زندگی خود تأمین کنید.

نرده های ساخته شده از آلومینیوم در بسیاری از مناطق از پله های داخلی و بالکن فضاها گرفته تا پروژه های تجاری قابل استفاده هستند. یافتن سیستم نرده مناسب برای تثبیت و سازه مهم است. از آنجا که سبک و طرح به مهمترین مولفه های امروزی تبدیل شده اند، طراحی نرده ها به اندازه استحکام آنها اهمیت یافته اند.

بنابراین اگر به دنبال تولید کننده نرده های آلومینیومی، تولید کننده پروفیل نرده آلومینیومی و سیستم های نرده آلومینیومی هستید، با آلوفکس تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد قیمت نرده های آلومینیومی کسب کنید.