چرا ما؟

رضایت مشتری

گروه افکس از زمان تاسیس تا کنون همواره در جهت جلب رضایت ۱۰۰ درصد مشتریان خود و حفظ این روند تا به امروز تلاش نموده و در نظر دارد تا این روال را همچنان ادامه دهد. همچنین با پیشرفت روزافزون و بکارگیری نوآوریها سعی خواهد کرد تا به مشتریان گرامی خدمات بهتر و قابل قبول ارائه دهد.

از طرفی با جمع آوری بازخورد های مشتریان عزیز در نظر داریم تا اهداف خود را بر اساس نیاز مشتریان و بازخوردهای موجود تعیین نماییم.

کادر مجرب

گروه افکس با بکارگیری اکیپ مجرب و متخصص در زمینه اجرای انواع نرده و حفاظ آلومینیوم در تلاش است تا خدماتی در شان مشتریان گرانقدر ارائه نماید. اکیپ اجرایی گروه افکس همواره  با شرکت در دوره های تخصصی ، برای پاسخگویی هر چه بهتر به مشتریان ، دانش خود را بروز می نمایند.

قیمت مناسب

یکی از اهداف گروه افکس ارائه بهترین و رقابتی ترین قیمت بدون هیچگونه  کم و کاستی در کیفیت محصولات خود می باشد. باور داشته باشیم که می توان محصول با کیفیت با قیمت مناسب هم تهیه نمود.

گروه افکس این شعار را سرلوحه کار خود قرار خواهد داد.

گارانتی و خدمات

گروه افکس با پیروی از تکنولوژی روز در تلاش است تا کیفیت محصولات خود را بالا برده و خدمات اجرایی بدون نقص را به مشتریان گرامی ارائه دهد. همچنین با ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ، رضایت خاطر هر چه بیشتر ایشان را فراهم سازد.