چگونه سقف جمع شونده متناسب با محیط خودمان را انتخاب کنیم؟

سقف جمع شونده

سقف جمع شونده چیست؟

سقف جمع شونده یک سیستم سقف است که می تواند متناسب با نیاز باز و بسته شود. در هنگام هوای نامناسب ، برخی از سقف ها می توانند بسته شوند تا از آفتاب و باران محافظت کنند. سقف جمع شونده یک سیستم ضد آفتاب پویا است که باعث می شود نور خورشید و نور طبیعی به محیط زندگی و کار شما برسد. می توان سیستم سقف اتوماتیک را بصورت متصل به خانه یا ویژگیهای مستقل برای پوشاندن فضای باز مانند استخر یا محل غذاخوری نصب نمود.

سقف های جمع شونده برای چه مواردی استفاده می شوند؟

سقف های اتوماتیک جمع شونده را می توان در انواع محیط ها از قبیل موارد زیر نصب نمود :

 • خانه های شخصی
 • حیاط ها
 • رستوران ها
 • محیط های تجاری

اغلب اوقات ، از سیستم سقف جمع شونده در مواردی استفاده می شود که مالک به دنبال مواردی بیش از حفاظت در برابر نور خورشید و همچنین امکان جلوگیری از محدودیت های جوی است که مالک را قادر می سازد در تمام طول سال برای سرگرمی از فضای بیرون خانه خود استفاده کند.

سقف اتوماتیک

سیستم های سقف جمع شونده چگونه کار می کنند؟

سیستم های سقف جمع شونده سازه های سایه ای هستند که در کنار یک ساختمان موجود ساخته شده اند. سقف را می توان به صورت فشرده جمع کرد و از آن استفاده نکرد ، سپس با استفاده از یک سیستم درایو خودکار می توان با لمس یک دکمه در صورت لزوم سقف را به صورت هوشمندانه باز کرد.

توضیحات فنی

 موتوری که در سر واحد قرار دارد تسمه های واقع در داخل تیرهای سیستم سقف را می چرخاند. این تسمه ها به میلگردهای آلومینیومی متصل می شوند که به غشا پارچه متصل می شوند. هنگامی که کمربندها در داخل تیرچه حرکت می کنند ، میله ها پارچه را در امتداد طرح سیستم حرکت می دهند. وقتی پارچه به حداکثر حد مجاز خود می رسد ، غشا محکم کشیده می شود تا یک پوشش شسته و رفته و ضد آب باشد.

سقف های جمع شونده می توانند از آب بندهای یکپارچه و ناودان استفاده کنند که هوشمندانه آب باران را به محل تخلیه مورد نظر منتقل می کند. نور چراغ ها قابل تنظیم هستند ، که بهترین نور را برای شب های بیرون از منزل با دوستان یا مشتریان به وجود می آورند.

استفاده از سنسورهای هواشناسی اختیاری مانند سنسورهای باد یا باران ، مزیت کنترل اتوماتیک را حتی در هنگام غیبت کاربر فراهم می کند.

سقف جمع شونده را چگونه انتخاب کنیم ؟

سقف جمع شونده چیست؟

امروزه روزگار بام های دائمی که به یک دارای ثابت در خانه تبدیل می شد ، گذشته است. اکنون ، توانایی نصب سقف های جمع شونده برای محیط دلخواه شما که ویژگی های استاندارد را به همراه دارد فراهم شده است. با لمس یک دکمه ، هم اکنون می توانید سقف ها را به دلخواه باز و بسته کنید  و از فضای موجودتان در تمام طول سال بدون اینکه در معرض اضافی گرما ، سرما و  هوای مرطوب قرار بگیرید، استفاده کنید.

فاکتورهایی که باید هنگام انتخاب یک سقف قابل جمع شدن در نظر بگیرید شامل موارد زیر می باشد :

آیا به دنبال محافظت در برابر باران هستید یا فقط یک سایبان میخواهید؟ سقف جمع شونده با پارچه ضد آب ساخته شده است که امکان استفاده از فضای بیرونی را در تمام طول سال با انعطاف پذیری بالا فراهم می کند. بنابراین اگر به دنبال یک مورد ضد آب همراه با سایبان برای خود هستید ، سقف اتوماتیک جمع شونده بهترین گزینه برای شماست.

پارچه سقفی جمع شونده ضد آب را انتخاب کنید

بسته به نوع سقف ، برخی از سقف های جمع شونده از پارچه ای ضد آب و تمیز استفاده می کنند که 100٪ محافظت در برابر باران را ارائه می دهد ، و سقف جمع شونده را به گزینه ای مناسب برای تمام فصول و انواع آب و هوا تبدیل می کند.

یک شرکت معتبر سقف جمع شونده را انتخاب کنید

مانند هر خرید قابل توجهی برای بهبود خانه یا سبک زندگی ، مجموعه گسترده ای از گزینه ها در بازار وجود دارد. اما ضرب المثل قدیمی درست است: “شما همان چیزی را می گیرید که برای آن هزینه می کنید”.

گزینه های ارزان تر همیشه در دسترس هستند ، اما ابتدا انتخاب یک محصول با کیفیت بالا ، اغلب در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

سیستم سقف جمع شونده یک سرمایه گذاری طولانی مدت می باشد که باید برای سالهای طولانی بدون خطا کار کند. یک شرکت معتبر برای شما گارنتی و خدمات پس از فروش ارایه می دهد.

تفاوت آلوفکس

آلوفکس با بیش از 10 سال تجربه در ساخت بهترین سایبان و سقف های جمع شونده یک سیستم کامل و بدون نقص را برایتان طراحی و اجرا می کند .آلوفکس با دقت تمام و متناسب با نیازهای مشتریان سیستم سقف جمع شونده نصب می نماید.

با خدمات پس از طراحی و اجرا و رضایت مشتریان ، ما به خود می بالیم که می توانیم بالاترین خواسته های طراحی و معماری مدرن را برآورده کنیم.

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

قیمت سقف جمع شونده

آیا به دنبال خرید سقف جمع شونده برای خانه یا محل کار خود هستید؟ اگر چنین است، یکی از نگرانی های اصلی شما احتمالاً انجام برخی تحقیقات در مورد قیمت سقف جمع شونده است. در حالی که عوامل مختلفی در قیمت سقف جمع‌شونده نقش دارند، تیم ما با توجه به وارد کننده بودن مستقیم محصولات قیمت های مقرون‌به‌صرفه ای را ارایه می دهد.

کسانی که به دنبال خرید سقف جمع شونده برای محل های تجاری خود هستند، در نظر گرفتن بازگشت سرمایه هنگام تصمیم گیری برای خرید ضروری است. به عنوان مثال، صاحبان رستوران‌هایی که فضای بازی دارند، اغلب در شرایط آب و هوای بد محدود به نشستن مشتریان هستند. که با نصب یک سقف اتوماتیک یا سایبان جمع شونده این نقص جبران می شود و با این روش سرمایه بازگشت داده می شود.

قیمت سقف جمع شونده بسته به عوامل زیر متفاوت است:

 • اندازه
 • پارچه ها
 • قاب
 • موتورها
 • حسگرها
 • کنترل از راه دور
 • تایمرها
 • براکت های نصب سقف
 • سازگاری خانه هوشمند با استفاده از iOS یا Android

هزینه سقف های جمع شونده بسته به مدل متفاوت است، می توانید با مشاوران آلوفکس تماس بگیرید و قیمت سقف جمع شونده را استعلام کنید.

سوالات متداول سقف جمع شونده

 • هدف از سقف جمع شونده چیست؟

سقف جمع شونده یک سیستم سقفی است که برای برگرداندن سقف یک سازه طراحی شده است تا فضای داخلی تأسیسات به بیرون باز شود. سقف های جمع شونده گاهی اوقات به عنوان سقف های قابل اجرا یا نورگیر جمع شونده شناخته می شوند.

 • آیا سایبان جمع شونده ارزش نصب را دارد؟

هنگامی که فصل سردتر فرا می رسد، سایبان شما می تواند جمع شود، به نور خورشید اجازه ورود داده می شود و هزینه گرمایش خانه شما در این فرآیند کمی سبک تر می شود. بین صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی، و مزایای کیفیت زندگی که سقف اتوماتیک می توانند به همراه داشته باشند، به نظر می رسد با اطمینان بگوییم که ارزش لازم را دارند.

 • اولین سقف جمع شونده کجا بود؟

اولین بار از بال‌پارک‌های سقف جمع‌شونده ساخته شده، سالن مدنی در پیتسبورگ، پنسیلوانیا بود. ساخت زمین در سال 1958 آغاز شد اما تا سال 1961 افتتاح نشد.

 • بستن سقف جمع شونده چقدر طول می کشد؟

برق توسط کابل های بلندی تامین می شود که با باز و بسته شدن سقف به داخل و خارج می شوند. باز و بسته کردن سقف با سرعت 30 فوت (9.1 متر) در دقیقه انجام می شود و حدود 10 تا 20 دقیقه طول می کشد.