کاربرد نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی یکی از محبوب ترین مواد مدرن برای بهسازی منازل است. نرده های آلومینیومی سبک هستند و زنگ نمی زنند.  کار با نرده آلومینیومی آسان است. نرده های آلومینیومی می توانند براق و صنعتی یا تیره و مات به نظر برسند تا با هر سبک خانه مطابقت داشته باشند. نرده آلومینیومی همچنین از دوام فوق العاده ای برخوردار است و برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز ایده آل است. حتی می توانید نرده ها را به دلیل ایمنی یا طراحی خانه نصب کنید. در این مقاله به 4 کاربرد نرده آلومینیومی اشاره می کنیم.

کاربرد نرده آلومینیومی

چهار کاربرد نرده آلومینومی در خانه های مدرن

نرده ایوان و عرشه

یکی از کاربرد نرده آلومینیومی استفاده از آن در ایوان می باشد. هر ایوان و عرشه سزاوار نرده ای محکم و جذاب است. نرده های پلاستیکی تمایل به شکنندگی دارند و نرده های چوبی می توانند با گذشت زمان خراب شوند. اگر می خواهید نرده ای نصب کنید که برای چندین نسل طول بکشد و به زیبایی با فضای بیرون از خانه شما ترکیب شود، آلومینیوم راه حل اصلی است. نرده های ایوان و عرشه ساخته شده از آلومینیوم در برابر عناصر مقاوم هستند و همچنین به راحتی می توان آنها را به زمین وصل کرد.

نرده ایوان
نرده بالکن

نرده بالکن

داشتن یک نرده سبک برای بالکن های طبقه بالای خانه از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای بالکن ها داشتن نرده ای که بتوان در حالت نشسته و احتمالاً کمی ایستاده به آن تکیه کرد، مقاومت کند بسیار الزامی است. نرده های آلومینیومی می توانند امنیت و تراکم نرده مورد نظر شما را فراهم کنند و می توانند با هر رنگ و سبکی در خانه مطابقت داشته باشند. همچنین کاربرد نرده آلومینیومی این است که می توانید از آن برای بالکن های داخلی استفاده کنید که در طبقه آنها مشرف به طبقه دوم یا سوم به طبقه اول است. بالکن های اطراف راه پله یا در مکان های هنری تر بسیار محبوب هستند و داشتن نرده ایمن در داخل خانه به همان اندازه که برای بالکن های بیرونی مهم است، نیز حیاتی است. آلومینیوم به راحتی جایگزین چوب می شود چونکه رطوبت به آلومینیوم نفوذ ندارد.

نرده جلو و رمپ

بسیاری از افراد می دانند که افزودن نرده به پله های جلویی آنها برای اقوام مسن، بازدید کنندگان و ساکنان بسیار مفید است. از نرده آلومینیومی به عنوان رمپ در ایستگاه ها، فروشگاه ها، صف خرید، مراکز تجاری تفریحی و ….. بسیار استفاده می شود.  با نصب رمپ به محیط مورد نظرتان امنیت را به خود و مشتریانتان هدیه می دهید.

نرده جلو
نرده راه پله

نرده راه پله

راه پله های بدون نرده گاهی اوقات هنری به نظر می رسند، اما از بعضی جهات واقعاً ایمن نیستند. هر خانه ای با راه پله در داخل یا خارج باید نوع نرده ای را که می خواهد نصب کند در نظر بگیرد. اکثر خانواده ها نرده محکم و قابل اعتنا که با دکوراسیون منزل زیبا به نظر برسد را سفارش می دهند. نرده آلومینیومی بسته به سبک نرده ای که انتخاب می کنید می تواند هر دو کیفیت را ارائه دهد. انواع نرده آلومینیومی را می توانید از آلوفکس تهیه کنید.

اگر در آینده نزدیک قصد دارید یک پروژه بهسازی منزل انجام دهید، احتمال زیادی وجود دارد که نرده آلومینیومی در لیست شما باشد. کاربرد نرده آلومینیومی برای عرشه ها، بالکن ها ، پله ها و سطح شیب دار عالی است . اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مکان و نحوه استفاده از نرده آلومینیوم به دست آورید با شرکت آلوفکس تماس و مشاوره رایگان بگیرید. تیم ما همیشه آماده است تا نرده های مناسب هر پروژه را طراحی و اجرا کند.

رمپ چیست؟

انواع رمپ

رمپ نوعی شیب راهه است که برای وصل کردن دو سطح ناهموار به یکدیگر استفاده می شود. برای متصل کردن سطح بالایی به سطح پایینی در ساختمان از رمپ استفاده می شود

رمپ های عابر پیاده دسترسی به خیابان ها و پیاده روها را در داخل و خارج از خیابان فراهم می کنند و ابزاری اساسی برای همه عابران پیاده، به ویژه جمعیت مسن و افراد دارای ناتوانی در سرپایی و بینایی است. سطح شیب دار باید سطح هشدار قابل تشخیص با رنگ متضاد را برای برقراری ارتباط بین مسیرهای عابر پیاده و وسایل نقلیه و قطره های بدون حفاظت به عابران پیاده ای که دارای نقص بینایی هستند ، داشته باشد.

انواع رمپ کدام اند؟

 1. رمپ آدم رو
 2. رمپ ماشین رو
 3. رمپ معلولین

تفاوت در رمپ های چوبی ، فولادی و آلومینیومی

رمپ ها که اغلب از آن به عنوان رمپ های معلولیت یاد می شود، یکی از جهانی ترین راه ها برای دسترسی آسان به خانه ها، مدارس، اماکن عمومی و مشاغل است. افرادی که از دستگاه حرکتی مانند ویلچر برقی یا دستی یا اسکوتر برقی یا حتی واکر استفاده می کنند به شما می گویند در هر زمان تغییر در ارتفاع، از سطح شیب دار از رمپ استقبال می کنند. در همه عرصه های زندگی نیاز زیادی به سطح شیب دار وجود دارد. برای هر شرایطی مدل وجود دارد.

رمپ های چوبی

 • اقتصادی ترین سرمایه گذاری در جلو
 • انتخاب عالی برای اقامتگاه های خصوصی یا آپارتمان های کوچک
 • فشار تحمل شده برای تحمل هوا
 • نمای طبیعی گرم که می تواند رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی شود تا با هر سبکی مطابقت داشته باشد
 • فاصله عرشه چوب برای امکان زهکشی مناسب
رمپ چوبی
رمپ استیل

رمپ های استیل

 • فولاد پوشش داده شده پودر جذاب و سنگین است.
 • کفپوش بافتی از لغزش و افتادن محافظت می کند و امکان تخلیه فوری را فراهم می کند
 • با توجه به طراحی مدولار ، می توان آن را به سرعت در هر پیکربندی برای ملک شما قرار داد.
 • محافظ های منحصر به فرد نصب شده در مخروط ، قدرت و دوام بیشتری دارند.
 • برای استفاده های مسکونی ، عمومی یا تجاری گزینه خوبی است.

رمپ های آلومینیومی

 • گارانتی مادام العمر و 100٪ تعمیر و نگهداری رایگان
 • حداکثر کشش برای بهترین ویژگی ایمنی
 • گزینه های رنگ پوشش داده شده با پودر برای تکمیل سبک
 • یک انتخاب عالی برای استفاده تجاری می باشد
 • طراحی مدولار باعث نصب سریع آنها می شود.
رمپ آلومینیومی