با نرده آلومینیومی کمکی آشنا شوید

آیا تا به حال فکر کرده اید که نرده آلومینیومی حتی در سرویس ها هم کاربرد دارد؟ شاید این سوال به ذهن خیلی از افراد نیامده اما افرادی که دچار نقص عضو هستن یا برای حمام کردن یا دستشویی نیاز به کمک دارند این نرده های آلومینیومی میتوانند گزینه خوبی برای کمک باشد.

شاید در مراکز درمانی و بیمارستان ها متوجه نرده آلومینیومی کمکی در دستشویی و حمام شده باشید. کاربرد نرده های آلومینیومی کمکی این است که به افرادی که نمی توانند از سرویس ها استفاده کنند کمک میکند.

حتی افراد سالم هم در مواقع خاص به این نرده های آلومینیومی کمکی نیاز دارند. همه ما از حمام و دستشویی زیاد استفاده میکنیم پس این نرده های آلومینیومی میتوانند خیلی موثر باشند.

مثلا هنگام بیدارشدن از خواب حتی هنگام نبودن چراغ برای استفاده از دستشویی شاید دچار مشکل شویم که این نرده ها میتوانند این مشکل را برطرف کنند.

نرده آلومینیومی کمکی

 این نرده های آلومینیومی برای  افراد معلول، کودکان، افراد مسن، زنان باردار، افراد بعد ازعمل با محدودیت حرکتی به گونه ای طراحی شده اند تا به آنها کمک کنند بایستند، بنشینند و از لغزش یا زمین خوردن آنها جلوگیری کنند.

آیا میدانید چرا از نرده آلومینیومی در سرویس ها استفاده میکنند؟ چون فضای سرویس ها  در هر شرایطی مرطوب می باشد باید جنس مقاوم باشد تا دچار زنگ زدگی نشود. پس استفاده از نرده آلومینیومی بهترین گزینه است. همچنین به دلیل مقاوم بودن، وزن افراد را تحمل میکند و دچار شکستگی و خم نمی شود.

بیشتر بخوانید : نرده آلومینیومی

ما در این مقاله چند نمونه ازموارد استفاده از نرده آلومینیومی در حمام و دستشویی و مزیت استفاده از نرده آلومینیومی کمکی و کاربرد نرده های آلومینیومی کمکی را آورده ایم.

نرده آلومینیومی حمام

این روزها می توانید کاربرد نرده های آلومینیومی کمکی حتی در حمام های خود مشاهده کنید. میتوانید حمام خود را بدون آسیب به سبک و زیبایی ایمن تر کنید. طیف گسترده ای از طرح های جذاب در اندازه های مختلف با شیرآلات و سخت افزار حمام از جمله جا دستمال توالت، حلقه حوله، قلاب لباس و آینه وجود دارد. نرده های رنگی روشن برای افرادی که بینایی ضعیفی دارند بسیار مناسب است. نرده آلومینیومی حمام را میتوانید روی دیوار کنار دوش و کنار وان، حتی داخل وان  نصب کنید. این نرده های آلومینیومی میتوانند در رنگ های نقره ای، طلایی، سیاه و سفید باشند. از این نرده ها میتوان به عنوان پهن کردن لباس و حوله و همچنین جا شامپو نیز استفاده کرد.

نرده آلومینیومی دستشویی

نرده آلومینیومی دستشویی

مشکلات کمر یا زانو می تواند نشستن روی توالت را دشوار کند. برای کاهش ناراحتی، نرده آلومینیومی کمکی را در کنار دستشویی نصب کنید. نرده آلومینیومی دستشویی که به طور سنتی بر روی دیوارهای اطراف توالت نصب شده اند، هنگام نشستن یا بلند شدن از شما پشتیبانی بیشتری می کنند. برای توالت فرنگی انواع مختلفی از این نرده ها وجود دارد که میتوانند سیار نیز باشند. برای راحتی بیشتر، میله های آلومینیومی را در دو طرف توالت نصب کنید.

7مزیت استفاده از نرده آلومینیومی کمکی

 1. مقاوم در برابر زنگ زدگی
 2. با دوام
 3. مقرون به صرفه
 4. تمیز کردن سریع
 5. نصب آسان
 6. کارایی زیاد
 7. نگهداری آسان

8 کاربرد نرده های آلومینیومی کمکی

 1. استفاده در نرده بان
 2. محافظ تخت بیمارستان
 3. پهن کردن لباس و حوله
 4. استفاده در اشپزخانه
 5. جا دستمالی
 6. واکر
 7. ویلچر
 8. جا شامپو