ویژگی های زیپ پرده بالکن

زیپ پرده بالکن

اکثر بالکن ها اغلب به هم ریخته هستند و بیشتر مواقع باد برگ های ریخته شده و گرد و غبار و یا حتی حشرات مرده را در بالکن جمع می کند. اما بالکن شما می تواند به راحتی با استفاده از یک زیپ پرده بالکن تبدیل به محیطی مرتب و تمیز شود. با استفاده از زیپ پرده موتوردار می توانید خانه خود را از عناصر ناخواسته و همچنین آفتاب سوزان محافظت کنید.

با این حال، همه پرده های بالکن در فضای باز یکسان ساخته نمی شوند. در اینجا چهار مورد از ویژگی های بارز پرده بالکن را بررسی می کنیم. به راحتی می توانید بالکن خود را به فضای بازی بچه هایتان یا یک باغ کوچک تبدیل کنید.

پارچه ای بادوام

جنس زیپ پرده

زیپ پرده با پارچه ای از جنس وینیل پلی استر می تواند 90 درصد از باران و 99 درصد اشعه ماوراء بنفش  محافظت کند. این نوع پارچه حتی در آب و هوای نا مساعد در شرایط عالی باقی می ماند. این نوع زیپ پرده کمک می کند تا هوای خنک حفظ شود و دیدی بدون انسداد حتی زمانی که پرده ها پایین هستند را فراهم می کند.

همچنین ضد آب است، بنابراین می تواند با باران مقابله کند و از نفوذ گرد و غبار و حشرات به داخل بالکن شما جلوگیری کند.

بدون شکاف

زیپ

آیا دارای بالکن L یا U شکل هستید؟ در این حالت نگران نباشید تنها کافیست از یک ردیف بیش تر در فضای باز استفاده کنید. جدا از این که این کار باعث افزایش ایمنی می شود، اسپین های آلومینیومی شکاف های بین پرده را برای جلوگیری از نشت آب باران و یا … می پوشانند.

وقتی صحبت از اسپین های آلومینیومی شد، مقدار شگفت انگیزی از فناوری در داخل هر ستون وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که پرده های شما به خوبی کار می کنند.  بیشتر پرده های فضای باز از سیستم زیپ برای هدایت پارچه در امتداد ستون فقرات استفاده می کنند، اما این مکانیسم شکاف هایی را ایجاد می کند که مستعد به دام انداختن کثیفی هستند.

برای داشتن ستون فقرات بدون گرفتگی و سایش و پارگی کمتر، یک سیستم هدایت شونده از مسیر را در نظر بگیرید.

این مکانیسم همان هدف سیستم “زیپ” را دارد، اما هر گونه شکاف بین پارچه و ستون فقرات را از بین می برد!

بالا و پایین کرد آسان زیپ پرده

شکاف زیپ پرده

پرده های فضای باز معمولا در دو گزینه دستی و موتوری ارائه می شوند. اگر راحتی برایتان مهم است، حتما از پرده های موتوری استفاده کنید.  اما اگر کمی مراقب بودجه خود باشید، پرده های دستی نیز کفایت می کند.

بیشتر پرده های دستی در فضای باز از طریق زنجیر، طناب یا قرقره کنترل می شوند.بدیهی است که اگر نوزاد یا حیوان خانگی دارید، اینها برای همراهی شما عالی نیستند. اگر شما پرده های بزرگی داشته باشید، همچنین فشار دادن به بالا یا پایین کشیدن آنها دشوار خواهد بود. یک سیستم برقی به شما کمک می کند، بنابراین شما می تواند بدون اینکه عرق کنید زیپ پرده را به پایین یا بالا بکشید.

در وزش بادهای شدید صدا نمی دهد

پرده